13.05.2019 4986

«Хлібодари» фестивалять

11-12 травня пройшли для учасників ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» Уманського національного університет садівництва дуже хвилююче і водночас плідно, адже наш колектив став учасником Міжнародного фестивалю – конкурсу народного хорового співу «Над Собом пісня дзвінко лине» ім. Віталія Іжевського. Учасниками дійства стали колективи не лише з України, а й з Литви та Молдови.

Хоровому ансамблю нашого університету в черговий раз випала нагода пліч-о-пліч працювати з колективами відомих композиторів і митців нашої країни. А ще великою нагородою для «Хлібодарів» стали щирі оплески та овації, якими зустрічали наш колектив глядачі.

«Хлібодари» фестивалять

Так, в рамках фестивального дійства, 11 травня відбулась святкова хода за участі колективів-учасників та делегацій із-за кордону, і конкурсна програма.

«Хлібодари» фестивалять

Великою несподіванкою для всіх присутніх в залі, не лише для нас, стало те, що автор пісні «Мати журавлика жде», Народний артист України, відомий композитор Олександр Стадник, який був членом журі, стоячи аплодував виконанню «Хлібодарів»!

12 травня відбувся святковий гала-концерт кращих колективів України, до числа яких увійшов й ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» Уманського НУС, художнім керівником якого є Світлана Берднікова; Заслужений ансамбль пісні і танцю «Дарничанка» м. Київ (керівник – Заслужений працівник культури України Петро Андрійчук); Народний хоровий колектив «Поляни», Руська Поляна (керівник – Народний артист України, відомий композитор  Олександр Стадник).

«Хлібодари» фестивалять

«Хлібодари» отримали багато запрошень на різні заходи, як почесні гості, а керівники переконались у тому, що рівень виконання нашими студентами сягає значних висот.

Бажаємо учасникам невичерпної енергії і натхнення та побільше приємних вражень і перемог!

Центр культури та виховання студентів Уманського НУС