23.09.2021 4983

До уваги здобувачів освіти та працівників

З 23 вересня встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України.

Доводимо до відома здобувачів освіти та працівників Уманського національного університету садівництва, що навчальний процес триватиме у звичному офлайн режимі. Оскільки понад 80% співробітників навчального закладу є вакцинованими, це дає змогу проводити аудиторні заняття.

Водночас звертаємо вашу увагу на необхідність дотримання умов та обмежень «жовтої» карантинної зони.

Піклуйтеся про своє здоров’я – носіть  маски, дотримуйтеся дистанції, регулярно мийте руки, користуйтеся санітайзером і пам’ятайте: вакцинація є найдієвишим засобом протидії розповсюдження та попередження ускладнень коронавірусної хвороби COVID-19.

У випадку зміни ситуації про це буде повідомлено на сайті університету.