24.10.2013 7821

До Дня заснування Організації Об’єднаних Націй

24 жовтня у світі традиційно святкується Міжнародний День створення Організації Об’єднаних Націй (ООН), який було започатковано  з моменту прийняття Статуту ООН – документу, який описує всі цілі та напрямки роботи організації.

Саме до цього свята й був приурочений захід, який викладачі факультету менеджменту проводили для студентів 1-3 курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та студентів 1 курсу спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».

До Дня заснування Організації Об’єднаних Націй

На початку були заслухані цікаві доповіді «Історія створення ООН як універсальної міжнародної організації» (доповідач - студентка 11-з групи Белім Анастасія), «Структура та мета діяльності ООН» (доповідач - студентка 11-з групи Оніщук Ірина), «Україна та ООН» (доповідач - студентка 11-з групи Швець Сніжана), «Конвенція ООН «Про права дитини» (доповідач - студентка 11-тм групи Царинна Анна), «Сьогодення і майбутнє ООН» (доповідач – студент 31-з групи Слободяник Сергій).

До Дня заснування Організації Об’єднаних Націй

Студенти представили власноруч створені вироби та стінгазети, в яких відобразили власне бачення  Організації Об’єднаних Націй.

Наприкінці заходу всіх пригостили смачним тортом, який зображав земну кулю з голубами.

До Дня заснування Організації Об’єднаних Націй

Щира вдячність за допомогу в організації заходу кураторам: Мельник Ганні Володимирівні, Комісаренко Наталії Олександрівні, Зборовській Юлії Леонідівні, Тимчук Світлані Володимирівні.

Доцент кафедри менеджменту

зовнішньоекономічної діяльності