21.09.2016 1847

День поля в смт. Дослідницьке

15 вересня співробітники кафедри агрохімії і ґрунтознавства відвідали в смт. Дослідницьке День поля, який проводився спільно з Німецько-Українським Аграрним демонстраційним та навчальним центром (АДНЦ) і Державною науковою установою «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого» (УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого).

День поля в смт. Дослідницьке

На дослідних полігонах відвідувачі Дня поля мали змогу побачити застосування сучасної сільськогосподарської техніки у різних умовах, а саме:

- обробіток ґрунту по стерні (компанії CASE IH, HORSCH, LEMKEN та інші);

- тестова ділянка для обприскувачів (компанії BERTHOUD, APACHE; HORSCH, LEMKEN, CASE IH, LECHLER);

- збирання врожаю цукрових буряків технікою HOLMER;

- збирання врожаю комбайнами фірм CLAAS та CASE IH;

- виробники посівного матеріалу LIMAGRAIN, NORIKA, STRUBE, NPZ та SOJEWIY WIK продемонструють сорти таких культур як соя, кукурудза, цукрові буряки, ріпак, соняшник та картопля;

- німецький заклад Школа Дойла Нінбург (DEULA Nienburg) разом з фірмою CLAAS проведуть дослідження сили тяги за допомогою AXION 850.

День поля в смт. Дослідницьке

Сергій Прокопчук, к.с.-г.н, викладач кафедри агрохімії і грунтознавства