24.06.2019 4876

Чемпіонський кубок області з баскетболу в університеті!

Днями баскетболісти Уманського національного університету садівництва відвідали обласний центр для того, щоб привезти одне з призових місць до своєї Альма-матер.

Фінал Черкаської області з баскетболу серед чоловічих команд відбувся 22 червня у місті Черкаси в ПС «Будівельник».

Не дивлячись на неймовірну спеку в залі, команда нашого університету вражала вболівальників спритністю та витривалістю, як результат – ІІІ місце в обласному Чемпіонаті. Гравці показали справжнє мистецтво грати позиційний напад через ігрові схеми та забили низку переможних м’ячів суперникам.

Чемпіонський кубок області з баскетболу в університеті!

Загальновідомо, що фізична праця та спорт є незмінними стимулами розумової діяьлності. Тож у прагненні до інтелекту не забуваймо про спорт, адже бадьорість духу напряму пов’язана з бадьорістю тіла.

А вам, шановні спортсмени та їх наставники, бажаємо витримки та міці з подальшими, ще кращими, звершеннями!

Прес-центр Уманського НУС