Запрошуємо до освітнього кемпу «Лідерство в дії: інструменти, які назавжди змінять підходи педагогів до формування цілісної особистості»
Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що з 23 по 25 жовтня 2025 року у м. Трускавець в очному форматі, відбудеться Освітній кемп «Лідерство в дії: інструменти, які назавжди змінять підходи педагогів до формування цілісної особистості». (далі – Кемп).
Організаторами Кемпу є Компанія FranklinCovey Education в Україні за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».
Протягом трьох днів інтенсивного навчання ви зануритеся в методологію програми «Лідер у Мені» та опануєте практичні інструменти, які допоможуть:
- розкрити лідерський потенціал у кожній дитині;
- ефективно застосовувати 7 звичок високоефективних людей у навчальному процесі;
- будувати культуру довіри, відповідальності й проактивності в класі та школі;
- надихати учнів і колег власним прикладом.
Що на вас чекає?
- - інтерактивні майстер-класи та практикуми;
- - робота в групах і реальні кейси зі шкільного життя;
- - інструменти, які можна застосовувати вже наступного дня;
- - атмосфера єдності, натхнення та професійного зростання.
Цей кемп – більше, ніж тренінг. Це можливість відкрити нові горизонти у власному педагогічному лідерстві та змінити життя ваших учнів. Зробіть крок до нової якості освіти — станьте учасником «Лідерства в дії»!
Кількість місць обмежена. Зареєструватися можна за покликанням: https://forms.gle/a4bWaAc1v8z9HWSc7
Місце проведення: Львівська область, м. Трускавець, санаторнотуристичний комплекс «ТРУСКАВЕЦЬ 365».
Навчання відбуватиметься очно, відповідно до освітніх програм підвищення кваліфікації з різних профілів освітньої діяльності, що відповідає вимогам Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науковопедагогічних працівників (ознайомитися можна на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у розділі «Діяльність. Освітні послуги. Підвищення кваліфікації» за покликанням https://imzo.gov.ua/diyalnist/osvitni-posluhypidvyshchennia-kvalifikatsii/
За результатами навчання учасники зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин/1 ЄКТС.
До участі запрошуються: педагогічні, наукові та науково-педагогічні працівники, керівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної, фахової передвищої та вищої освіти, спеціалісти відділів, управлінь і департаментів освіти, працівники закладів післядипломної педагогічної освіти, міських та районних відділів освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, представники ОТГ, які відповідають за питання освіти, заступники директорів закладів освіти, аспіранти, студенти педагогічних коледжів, закладів вищої освіти та інші зацікавлені особи.
Відрядження учасників Кемпу здійснюється коштом сторони, що відряджає або за власні кошти учасників.
Довідки за телефонами: +38-096-006-22-00 (Галина).