01.10.2021 242

Запрошуємо до «BiblioSchool for Students»

Подію завершено

Запрошуємо до «BiblioSchool for Students»

Вже у жовтні працівники бібліотеки Уманського національного університету садівництва проведуть комплексний інформаційно-бібліографічний захід – «BiblioSchool for Students», щоб зорієнтувати Вас в бібліотечному світі, познайомити ближче з бібліотекою та університетом через екскурсії, розповісти про порядок запису до бібліотеки, про методику пошуку необхідної інформації та оформлення списку літератури, а ще ми поговоримо про академічну доброчесність. Кожен наш користувач, який відвідає BiblioSchool, отримає максимальну інформацію про послуги і можливості, які наша бібліотека пропонує своїм читачам.

Тому не пропустіть жодного заходу із переліку:

1. Екскурсія «BiblioSpace», під час якої у не вимушеній атмосфері бібліотекар познайомить з структурою книгозбірні та її функціями, з бібліотечними послугами та ресурсами, правами та обов’язками користувача.
  2. Екскурсія «Музейна кімната бібліотеки». Якщо бажаєте цікаво та інтригуюче провести час, тоді Вам до музейної кімнати бібліотеки. Гарантуємо неординарні факти з історії університету, унікальні видання XVIII-XX ст., наукові загадки і смачний комплімент.
  3. На заняттях «Каталоги – компас для допитливих» поговоримо про підбір та пошук необхідної літератури, про систему каталогів і картотек, про електронний каталог бібліотеки, які стануть не замінним помічником для кожного під час навчання і наукової роботи. Адже бібліотекою можна користуватись, не виходячи із дому.
  4. Плануєте займатися наукою, в такому випадку не пропустіть заняття «Правила бібліографічного опису» від працівників інформаційно-бібліографічного відділу. Адже саме це – основи з основ – національні стандарти ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 та ДСТУ 8302:2015, особливості складання списку літератури, правила бібліографічного опису, зони, елементи та знаки пунктуації бібліографічного опису.
  5. І обов’язково «Говоримо про академічну доброчесність», адже це запорука успіху і студента, і викладача, і науковця. На занятті за допомогою інтерактивних методів розкриємо поняття «академічна доброчесність», правила та норми її дотримання, виокремимо принципи та цінності, обговоримо питання порушення академічної доброчесності та наголосимо на відповідальності і наслідках для кожного учасника навчального процесу. І все це на реальних прикладах!..
  6. Також бібліотекарі пропонують студентам взяти участь 9 вересня у вернісажі поштових листівок «Історія в мініатюрі» та годині цікавої інформації «Напиши мені листа» з нагоди Всесвітнього дня пошти.
  7. Протягом місяця в холі діятиме бібліотечна фотозона, де кожен зможе зробити креативне фото на згадку.

Бажаєте взяти участь у заходах бібліотеки, телефонуйте 0674722970.

Усі заходи проводимо по домовленості у зручний час для кураторів і студентів. І пам’ятайте, бібліотека – це не лише будівля з книгами, це безмежний інформаційний простір, світ нових можливостей, територія твого інтелекту.

Найближчі події