27.09.2021

Відеоконкурс «Дивовижна Умань»

Подію завершено

Відеоконкурс «Дивовижна Умань»

ПОЛОЖЕННЯ

про відеоконкурс «Дивовижна Умань»

 

І. Загальні положення

 1. Відеоконкурс «Дивовижна Умань» (далі - Конкурс) проводиться з метою популяризації Умані як туристичного міста, вшанування його неповторності, унікальності та автентичності, виховання патріотизму та любові до рідного міста, виявлення, підтримки і створення умов для розвитку та реалізації творчого потенціалу молоді та з нагоди Дня міста.
 2. Організатор Конкурсу – відділ з питань фізичної культури, спорту та молодіжної політики управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради та Уманська міська централізована система бібліотек.

 

ІІ. Учасники Конкурсу

 1. До участі у Конкурсі запрошуються творча молодь, яка проживає на території Уманської міської територіальної громади, у таких вікових категоріях:
  • 1) від 14 до 23 років;
  • 2) від 24 до 35 років.
 2. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

 

ІII. Порядок проведення Конкурсу

 1. Конкурс проводиться у два етапи:

1) перший етап – з 06 по 27 вересня 2021 року: інформаційна кампанія та збір конкурсних робіт;

2) другий  етап – з 28 вересня по 01 жовтня 2021 року: оцінювання наданих відеоробіт членами журі, визначення переможців.

 Підведення підсумків Конкурсу – 02 жовтня 2021 року.

 

 1. Умови участі у Конкурсі
 2. На Конкурс надаються відеороботи українською мовою на електронну адресу umansportmolod@ukr.net , які будуть оприлюднені на сторінці «Дивовижна Умань» в соціальній мережі Фейсбук, при цьому вказавши у листі назву твору, номінацію, ім’я, прізвище, вік, місце проживання та контактний телефон автора.
 3. Конкурсом передбачено номінації:
  • 1) «Умань чарівна»;
  • 2) «Умань у прозі»;
  • 3) «Умань у поезії»;
  • 4) «Умань історична».
 4. У номінації «Умань чарівна» приймаються  відеороботи, що висвітлюють красу міста, її нерукотворний ландшафт та неповторні краєвиди і архітектуру.
 5. У номінації «Умань у прозі» приймаються  відеороботи з оприлюдненням авторського прозаїчного твору про Умань.
 6. У номінації «Умань у поезії» приймаються  відеороботи з оприлюдненням авторського поетичного твору про Умань.
 7. У номінації «Умань історична» приймаються відеороботи про славне минуле нашого міста, історичних постатей, відомих діячів, видатні історичні місця, події і факти, які відбувались в Умані.
 8. Участь у Конкурсі означає згоду його автора на подальше можливе оприлюднення твору на безгонорарній основі. При цьому за авторами зберігаються авторські права на опубліковані відеороботи.
 9. До участі у Конкурсі не допускаються твори, які містять ненормативну лексику, а також ті, що носять образливий характер та принижують людську гідність.
 10. Відеороботи, надані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються автору.

 

 1. Порядок оформлення та надання робіт на Конкурс
 2. Відеороботи на Конкурс приймаються з 06 по 27 вересня 2021 року.
 3. Відеоролики подаються  у  форматах:  AVI,  MPEG-4,  MJPEG,  MOV, MP-4 з роздільною здатністю не менше 720 х 480. Тривалість відеоролика не повинна перевищувати 3 хвилини. На початку ролика слід указати його назву і дані про автора: ім’я, прізвище.
 4. Відеоролик може бути відзнятий будь-якими доступними засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, смартфону, мобільного телефону).
 5. Під час зйомки та відеомонтажу можуть бути використані будь-які спеціальні програми, методи, способи та інструменти створення, наповнення й оформлення відеоматеріалу.
 6. Електронна версія відеороликів надсилається на електронну адресу: umansportmolod@ukr.net . У листі мають бути вказані назва твору, номінація, ім’я, прізвище, вік, місце проживання та контактний телефон автора.
 7. Відеороботи без належного оформлення до участі у Конкурсі не допускаються.

VІ. Журі Конкурсу

 1. До складу журі Конкурсу входять відеооператори, літератори, філологи, представники органів місцевого самоврядування.
 2. Журі оцінює надані на Конкурс відеороботи та визначає його переможців більшістю голосів.

 

 

VІІ. Підведення підсумків та визначення переможців Конкурсу

 1. Оцінювання поданих на Конкурс творчих робіт здійснюється кожним з членів журі за п’ятибальною шкалою за такими критеріями:
  • 1) оригінальність відеоролика;
  • 2) стиль;
  • 3) грамотність;
  • 4) технічність.
 2. Переможці Конкурсу у кожній номінації визначаються за сумарною  кількістю набраних балів.
 3. Авторам, які зайняли I, II та III місця у кожній номінації,  присвоюється звання «Переможець відеоконкурсу «Дивовижна Умань» та вручаються дипломи і цінні подарунки.
 4. Відеоролик, що набрав найбільше уподобань на сторінці «Дивовижна Умань» в мережі Фейсбук, вручається приз глядацьких симпатій.
 5. Журі залишає за собою право на визначення додаткових номінацій, виходячи з тематики наданих відеотворів. У разі відсутності високих конкурсних оцінок у якійсь з номінацій, журі залишає за собою право відмовитись від присудження окремих або усіх призових місць у цій номінації.
 6. Підведення підсумків Конкурсу відбувається у рамках відзначення Дня міста Умань.

 

VІII. Фінансові умови проведення Конкурсу

 1. Проведення Конкурсу здійснюється за рахунок коштів міського бюджету та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.

Найближчі події