31.01.2022 405

31.01.2022 р.                             1330                   Zoom

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.

Обрання голови Вченої ради Уманського національного університету садівництва.

2.

Обрання заступника голови Вченої ради Уманського національного університету садівництва.

3.

Затвердження Правил прийому  до ВСП Уманського національного університету садівництва в 2022 році.

Доп.: проректор  з науково-педагогічної роботи, професор Михайло Мальований.

4.

Про результати зимової заліково-екзаменаційної сесії та завдання з удосконалення освітнього процесу на наступний семестр.

Доп.: проректор  з науково-педагогічної роботи, професор Михайло Мальований.

5.

Затвердження фінансового плану Уманського національного університету садівництва на 2022 рік.

Доп.: головний бухгалтер, доцент Наталія Лиса.

6.

Затвердження кошторису витрат на фінансування студентського самоврядування в 2022 році.

Доп.: головний бухгалтер, доцент Наталія Лиса.

7.

Поточні питання.

Шановні члени Вченої ради!

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо COVID-19 засідання Вченої ради 31 січня 2022 року буде проведено онлайн на платформі Zoom. Початок засідання о 13.30. Посилання буде надіслано.

Пряме таємне голосування буде проведено в звичайному режимі з усіма необхідними засобами захисту на першому поверсі корпусу №4 у фойє біля аудиторії №170:

з 14.00 до 15.00 голосують члени Вченої ради, які добре себе почувають;

з 15.00 до 15.30 голосують члени Вченої ради, які мають ознаки захворювання або контактували з хворими і можуть бути присутніми.

Найближчі події