02.12.2021 167

Вчена рада університету

Подію завершено

2.12.2021                                1330                                  Актова зала

 

Порядок денний:

 

1.

Про роботу спеціалізованих вчених рад.

 

Доп.: голови спеціалізованих вчених рад.

2.

Про роботу бібліотеки.

 

Доп.: директор бібліотеки Кравченко Т.О.

3.

Про організацію виховного процесу в Уманському НУС.

 

Доп.: помічник ректора Паєвський П.Б.

4.

Конкурсні справи:

1)       обрання на посаду доцента кафедри рослинництва кандидата сільськогосподарських наук, доцента Вишневської Лесі Василівни;

2)       обрання на посаду доцента кафедри рослинництва кандидата сільськогосподарських наук, доцента Рогальського Сергія Владиславовича;

3)       обрання на посаду доцента кафедри рослинництва кандидата сільськогосподарських наук, доцента Січкаря Андрія Олександровича;

4)       обрання на посаду доцента кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології кандидата сільськогосподарських наук, доцента Діордієвої Ірини Павлівни;

5)       обрання на посаду доцента кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології кандидата сільськогосподарських наук, доцента Сержука Олександра Петровича;

6)       обрання на посаду доцента кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології кандидата сільськогосподарських наук, доцента Коцюби Світлани Петрівни;

7)       обрання на посаду доцента кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології кандидата сільськогосподарських наук, доцента Полянецької Ірини Олегівни;

8)       обрання на посаду доцента кафедри інформаційних технологій кандидата економічних наук,  доцента Мазура Юрія Павловича;

9)       обрання на посаду доцента кафедри інформаційних технологій кандидата економічних наук,  доцента Транченка Олександра Михайловича;

10)  обрання на посаду доцента кафедри інформаційних технологій кандидата технічних наук,  доцента Соколова Андрія Євгеновича;

11)  обрання на посаду доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування кандидата економічних наук,  доцента Власюк Світлани Анатоліївни;

12)  обрання на посаду доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування кандидата економічних наук  Пташник Світлани Андріївни;

13)  обрання на посаду доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування кандидата економічних наук,  доцента Улянич Юлії Василівни;

14)  обрання на посаду доцента кафедри маркетингу кандидата економічних наук,  доцента Корман Ірини Іванівни;

15)  обрання на посаду доцента кафедри маркетингу кандидата економічних наук,  доцента Макушок Ольги Василівни;

16)  обрання на посаду доцента кафедри маркетингу кандидата економічних наук,  доцента Лементовської Валентини Анатоліївни;

17)  обрання на посаду доцента кафедри обліку і оподаткування  кандидата економічних наук,  доцента Бечка Валентина Петровича;

18)  обрання на посаду доцента кафедри обліку і оподаткування  кандидата економічних наук,  доцента Михайловиної Світлани Олексіївни;

19)  обрання на посаду доцента кафедри обліку і оподаткування  кандидата економічних наук,  доцента Матрос Олени Миколаївни;

20)  обрання на посаду доцента кафедри обліку і оподаткування  кандидата економічних наук,  доцента Поліщука Олега Миколайовича;

21)  обрання на посаду доцента кафедри економіки  кандидата економічних наук,  доцента Костюк Віри Степанівни;

22)  обрання на посаду доцента кафедри економіки  кандидата економічних наук Осіпової Алли Анастасіївни;

23)  обрання на посаду професора кафедри туризму та готельно-ресторанної справи   доктора економічних наук, професора Петренко Наталії Олександрівни;

24)  обрання на посаду доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи   кандидата економічних наук, доцента Непочатенко Валентини Олександрівни;

25)  обрання на посаду доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи   кандидата економічних наук, доцента Малюги Людмили Миколаївни;

26)  обрання на посаду доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи   кандидата економічних наук, доцента Тимчук Світлани Володимирівни;

27)  обрання на посаду доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи   кандидата економічних наук, доцента Терещук Наталії Василівни;

28)  обрання на посаду доцента кафедри української та іноземних мов   кандидата педагогічних наук, доцента Лазарєва Олега Вячеславовича;

29)  обрання на посаду доцента кафедри менеджменту   кандидата економічних наук, доцента Альошкіної Людмили Петрівни;

30)  обрання на посаду доцента кафедри менеджменту   доктора економічних наук, доцента Вуйченко Марини Анатоліївни;

31)  обрання на посаду доцента кафедри менеджменту   кандидата економічних наук, доцента Жмуденко Вікторії Олександрівни;

32)  обрання на посаду доцента кафедри менеджменту   кандидата економічних наук Мовчанюк Анастасії Валентинівни;

33)  обрання на посаду доцента кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін   кандидата історичних наук, доцента  Доморослого Валентина Івановича;

34)  обрання на посаду доцента кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін   кандидата педагогічних наук, доцента  Поліщук Олени Анатоліївни;

35)  обрання на посаду доцента кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін (0,75 ставки)   кандидата юридичних наук, доцента  Білошкурської Зінаїди Павлівни;

36)  обрання на посаду доцента кафедри агроінженерії кандидата технічних наук, доцента   Дідура Володимира Володимировича;

37)  обрання на посаду доцента кафедри агроінженерії кандидата економічних наук, доцента Кутковецької Тетяни Олександрівни;

38)  обрання на посаду доцента кафедри математики і фізики кандидата фізико-математичних  наук, доцента Побережця Івана Івановича;

39)  обрання на посаду доцента кафедри математики і фізики кандидата технічних  наук, доцента Побережця Івана Івановича;

40)  обрання на посаду доцента кафедри харчових технологій кандидата сільськогосподарських наук, доцента   Василишиної Олени Володимирівни;

41)  обрання на посаду доцента кафедри харчових технологій кандидата технічних наук, доцента   Гайдай Ірини Володимирівни;

42)  обрання на посаду доцента кафедри харчових технологій кандидата сільськогосподарських наук, доцента   Калайди Катерини Василівни;

43)  обрання на посаду доцента кафедри харчових технологій кандидата сільськогосподарських наук, доцента   Матенчук Людмили Юріївни;

44)  обрання на посаду доцента кафедри прикладної інженерії та охорони праці кандидата сільськогосподарських наук, доцента   Труса Олександра Миколайовича;

45)  обрання на посаду завідувача кафедри екології та безпеки життєдіяльності кандидата сільськогосподарських наук, доцента Василенко Ольги Володимирівни;

46)  обрання на посаду професора кафедри екології та безпеки життєдіяльності доктора географічних наук, професора Сонька Сергія Петровича;

47)  обрання на посаду доцента кафедри екології та безпеки життєдіяльності кандидата сільськогосподарських наук, доцента Нікітіної Ольги Володимирівни;

48)  обрання на посаду доцента кафедри біології кандидата сільськогосподарських наук, доцента Леонтюк Ірини Борисівни;

49)  обрання на посаду доцента кафедри біології кандидата сільськогосподарських наук, доцента Мамчур Тетяни Василівни;

50)  обрання на посаду доцента кафедри плодівництва і виноградарства кандидата сільськогосподарських наук, доцента Буцика Романа Миколайовича;

51)  обрання на посаду професора кафедри геодезії, картографії і кадастру доктора технічних наук, професора Рудого Романа Михайловича;

52)  обрання на посаду доцента кафедри геодезії, картографії і кадастру кандидата сільськогосподарських наук, доцента Кирилюка Володимира Петровича;

53)  обрання на посаду доцента кафедри садово-паркового господарства кандидата сільськогосподарських наук, доцента Осіпова Михайла Юрійовича;

54)  обрання на посаду доцента кафедри лісового господарства кандидата біологічних наук, доцента Курки Світлани Сергіївни;

55)  обрання у вченому званні доцента кафедри зберігання і переробки зерна кандидата технічних наук Новікова Володимира Вікторовича;

56)  обрання у вченому званні доцента кафедри плодівництва і виноградарства кандидата сільськогосподарських наук Шарапанюк Ольги Сергіївни.

 

5.

Поточні питання.

 

 

 

Найближчі події