21.11.2019

Вчена рада університету

Подію завершено

Вчена рада університету

21.11.2019 р.                                1330                             Читальна зала

 

Порядок денний:

 

1.

Про роботу спеціалізованих вчених рад.

 

Доп.: голови спеціалізованих вчених рад.

2.

Конкурсні справи:

1)     обрання на посаду завідувача кафедри інформаційних технологій кандидата технічних наук, доцента Ліщука Романа Ігоровича;

2)     обрання на посаду завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування кандидата економічних наук, доцента Прокопчук Олени Тодорівни;

3)     обрання на посаду завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи доктора економічних наук, професора Транченко Людмили Володимирівни;

4)     обрання на посаду професора кафедри інформаційних технологій кандидата технічних наук, доцента Гринчака Олександра Васильовича;

5)     обрання на посаду професора кафедри технології зберігання і переробки зерна доктора сільськогосподарських наук, доцента Любича Віталія Володимировича;

6)     обрання на посаду професора кафедри технологій харчових продуктів (0,25 ставки)  доктора сільськогосподарських наук, професора Найченка Володимира Михайловича;

7)     обрання на посаду професора кафедри технологій харчових продуктів   доктора сільськогосподарських наук, професора Токар Анастасії Юхимівни;

8)     обрання на посаду професора кафедри обліку і оподаткування  доктора економічних наук, професора Уланчука Володимира Семеновича;

9)     обрання на посаду професора кафедри агроінженерії (0,75 ставки) доктора технічних наук, професора Хайліса Гедаля Абрамовича;

10)    обрання на посаду доцента кафедри обліку і оподаткування кандидата економічних  наук, доцента Аніщенко Галини Юріївни;

11)    обрання на посаду доцента кафедри екології та безпеки життєдіяльності кандидата сільськогосподарських наук, доцента Балабак Алли Василівни;

12)    обрання на посаду доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування кандидата економічних наук, доцента Барабаш Лесі Віталіївни;

13)         обрання на посаду доцента кафедри української та іноземних мов кандидата філологічних наук, доцента Бечко Яни Валеріївни;

14)    обрання на посаду доцента кафедри екології та безпеки життєдіяльності кандидата сільськогосподарських наук, доцента Василенко Ольги Володимирівни;

15)    обрання на посаду доцента кафедри садово-паркового господарства кандидата сільськогосподарських наук, доцента Величко Юлії Анатоліївни;

16)    обрання на посаду доцента кафедри овочівництва кандидата сільськогосподарських наук, доцента Воробйової Наталії Василівни;

17)    обрання на посаду доцента кафедри технології зберігання і переробки зерна кандидата сільськогосподарських наук, доцента Герасимчук Олени Петрівни;

18)    обрання на посаду доцента кафедри агроінженерії кандидата сільськогосподарських наук Головатюка Анатолія Анатолійовича;

19)    обрання на посаду доцента кафедри екології та безпеки життєдіяльності кандидата сільськогосподарських наук, доцента Гурського Ігоря Миколайовича;

20)    обрання на посаду доцента кафедри технології зберігання і переробки зерна кандидата сільськогосподарських наук Дрозд Ольги Олександрівни;

21)    обрання на посаду доцента кафедри біології кандидата хімічних наук, доцента Жиляка Івана Дмитровича;

22)    обрання на посаду доцента кафедри садово-паркового господарства кандидата сільськогосподарських наук, доцента Заморського Олександра Олександровича;

23)    обрання на посаду доцента кафедри лісового господарства кандидата сільськогосподарських  наук Іващенко Ірини Євгеніївни;

24)    обрання на посаду доцента кафедри української та іноземних мов кандидата педагогічних наук, доцента Каричковської Світлани Петрівни;

25)    обрання на посаду доцента кафедри овочівництва кандидата сільськогосподарських наук, доцента Кецкало Вікторії Валеріївни;

26)    обрання на посаду доцента кафедри менеджменту  кандидата сільськогосподарських наук, доцента Коваленка Григорія Олександровича;

27)    обрання на посаду доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи кандидата економічних наук Коваленко Любові Григорівни;

28)    обрання на посаду доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування кандидата економічних наук, доцента Колотухи Сергія Миколайовича;

29)    обрання на посаду доцента кафедри інформаційних технологій кандидата економічних наук, доцента Концеби Сергія Михайловича;

30)    обрання на посаду доцента кафедри агроінженерії кандидата технічних наук, доцента Кравченка Василя Валерійовича;

31)    обрання на посаду доцента кафедри рослинництва кандидата сільськогосподарських наук Кравченка Віталія Станіславовича;

32)    обрання на посаду доцента кафедри технології зберігання і переробки зерна кандидата сільськогосподарських наук, доцента Костецької Катерини Василівни;

33)    обрання на посаду доцента кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін кандидата історичних наук, доцента Костюк Майї Володимирівни;

34)    обрання на посаду доцента кафедри агроінженерії кандидата технічних наук, доцента Лісового Івана Олександровича;

35)    обрання на посаду доцента кафедри інформаційних технологій кандидата економічних наук, доцента Мазура Юрія Павловича;

36)    обрання на посаду доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи кандидата економічних наук, доцента Малюги Людмили Миколаївни;

37)    обрання на посаду доцента кафедри агрохімії та ґрунтознавства кандидата сільськогосподарських  наук, доцента Мартинюка Андрія Тимофійовича;

38)    обрання на посаду доцента кафедри обліку і оподаткування кандидата економічних  наук, доцента Матрос Олени Миколаївни;

39)    обрання на посаду доцента кафедри інформаційних технологій (0,5 ставки) кандидата економічних наук, доцента Миколайчука Ярослава Леонідовича;

40)    обрання на посаду доцента кафедри обліку і оподаткування кандидата економічних  наук, доцента Михайловиної Світлани Олексіївни;

41)    обрання на посаду доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи кандидата економічних наук Нагернюк Діани Валентинівни;

42)    обрання на посаду доцента кафедри овочівництва кандидата сільськогосподарських наук, доцента Накльоки Ольги Петрівни;

43)    обрання на посаду доцента кафедри загального землеробства кандидата сільськогосподарських наук, доцента Накльоки Юрія Івановича;

44)    обрання на посаду доцента кафедри маркетингу кандидата економічних наук, доцента Невлад Віри Федорівни;

45)    обрання на посаду доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи кандидата економічних наук, доцента Нещадим Людмили Миколаївни;

46)    обрання на посаду доцента кафедри обліку і оподаткування кандидата економічних  наук, доцента Оляднічук Наталії Володимирівни;

47)    обрання на посаду доцента кафедри агроінженерії кандидата технічних наук Оляднічука Руслана Васильовича;

48)    обрання на посаду доцента кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін кандидата психологічних наук, доцента Осадчої Лариси Анатоліївни;

49)    обрання на посаду доцента кафедри прикладної інженерії та охорони праці кандидата сільськогосподарських наук, доцента  Прокопенка Едуарда Васильовича;

50)    обрання на посаду доцента кафедри технологій харчових продуктів кандидата економічних наук, доцента Рибчак Олени Сергіївни;

51)    обрання на посаду доцента кафедри геодезії, картографії і кадастру (0,5 ставки)  кандидата технічних наук, доцента Романчука Степана Васильовича;

52)    обрання на посаду доцента кафедри інформаційних технологій кандидата економічних наук, доцента Скуртол Світлани Дмитрівни;

53)    обрання на посаду доцента кафедри маркетингу кандидата економічних наук, доцента Соковніної Діани Михайлівни;

54)    обрання на посаду доцента кафедри екології та безпеки життєдіяльності кандидата біологічних наук, доцента Суханової Ірини Прохорівни;

55)    обрання на посаду доцента кафедри захисту і карантину рослин кандидата біологічних наук, доцента Суханова Святослава Всеволодовича;

56)    обрання на посаду доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи кандидата економічних наук, доцента Тимчук Світлани Володимирівни;

57)    обрання на посаду доцента кафедри геодезії, картографії і кадастру   кандидата економічних наук, доцента Удовенко Ірини Олександрівни;

58)    обрання на посаду доцента кафедри загального землеробства кандидата сільськогосподарських наук, доцента Усика Сергія Васильовича;

59)    обрання на посаду доцента кафедри української та іноземних мов кандидата філологічних наук, доцента Фернос Юлії Іванівни;

60)    обрання на посаду доцента кафедри плодівництва і виноградарства кандидата сільськогосподарських наук Чаплоуцького Андрія Миколайовича;

61)    обрання на посаду доцента кафедри захисту і карантину рослин (0,25 ставки) кандидата біологічних наук, доцента Шевченко Жанни Петрівни;

62)    обрання на посаду доцента кафедри екології та безпеки життєдіяльності кандидата економічних наук, доцента Щетини Марини Анатоліївни;

63)    обрання на посаду доцента кафедри плодівництва і виноградарства кандидата сільськогосподарських наук, доцента Яковенка Романа Володимировича;

64)    обрання на посаду директора бібліотеки кандидата історичних наук Нижник Світлани Володимирівни;

65)    обрання на посаду директора бібліотеки Сомової Наталії Данилівни;

66)    обрання у вченому званні професора кафедри  менеджменту доктора економічних наук, доцента Кустріч Лілії Олександрівни;

67)    обрання у вченому званні професора кафедри  технології зберігання і переробки зерна доктора сільськогосподарських наук, доцента Любича Віталія Володимировича;

68)    обрання у вченому званні професора кафедри  обліку і оподаткування доктора економічних наук, доцента Мельник Людмили Юріївни;

69)    обрання у вченому званні професора кафедри  публічного управління та адміністрування доктора економічних наук, доцента Петренко Наталії Олександрівни;

70)    обрання у вченому званні доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи кандидата економічних наук Нагернюк Діани Валентинівни;

71)    обрання у вченому званні доцента кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології кандидата сільськогосподарських наук Полянецької Ірини Олегівни;

72)    обрання у вченому званні доцента кафедри менеджменту кандидата економічних наук Халахур Юлії Леонідівни.

 

3.

Поточні питання.

 

Найближчі події