18.06.2021 211

V Всеукраїнська науково-практична конференція «ПЛОДОВИЙ САД – НОВІТНЄ В ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИЦІ»

Подію завершено

Шановні науковці!

Запрошуємо вас взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «ПЛОДОВИЙ САД – НОВІТНЄ В ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИЦІ», яка відбудеться 18 червня 2021 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного на базі кафедр «Сільськогосподарські машини» та «Технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. проф. В.М. Найдиша».

Детальніше про конференцію можна дізнатися за посиланням.

Бажаючим взяти участь у роботі конференції необхідно до 10 червня 2021року заповнити реєстраційну картку учасника в електронній формі за посиланням (кожний співавтор заповнює анкету окремо).

Контактні особи:

Караєв Олександр Гнатович

д.т.н., завідувач кафедри сільськогосподарських машин ТДАТУ, директор НДІ садівництва Півдня України ТДАТУ

тел. моб. (067) 185-45-83

E-mail: sgm@tsatu.edu.ua

Бондаренко Лариса Юріївна

к.т.н., доцент кафедри технічної механіки та комп’ютерного проектування ім. проф. В.М. Найдиша, секретар конференції

тел. моб. (098) 846-00-56

E-mail: larysa.bondarenko@tsatu.edu.ua

Сподіваємося на плідну співпрацю!

Найближчі події