26.04.2020

Творчий вечір Народного артиста України Вадима Крищенка

Подію завершено

Творчий вечір Народного артиста України Вадима Крищенка

Шановні колеги!

У житі є дати і особистості, які неможливо обійти увагою, залишити без вшанування. Це стосується і відомого поета-пісняра, Народного артиста України Вадима Крищенка.

1 квітня ц.р. Вадиму Дмитровичу Крищенко виповнюється  85 років. Його пісенній і поетичний доробок вже увійшов в золотий фонд української культури. Як поет-лірик, – він є автором більше 50 поетичних книг, які полюбились людям. А хто не знає пісні на його слова? Згадаймо хоча б знамениту «Наливаймо, браття,  кришталеві чаші», під звуки якої крокує нині українське військо і яка вже ввійшла у світовий кінематограф, а ще – пісню «Родина», яку в західному регіоні України вважають другим гімном Держави; пісню «Одна-єдина», що відлунює на вустах багатьох знаних виконавців; пісня «Гей ви, козаченьки», при виконані якої люди встають. І таких пісень можна нарахувати десятки і сотні.

З нагоди ювілею поета 26 квітня ц.р. о 18 год. в найпрестижнішому залі Національного палацу мистецтв «України» відбудеться творчий вечір митця за участю найвідоміших співаків. Серед них Народні артисти України Іво Бобул, Оксана Білозір, Іван Попович, Павло Дворський, Павло Зібров, Наталія Шелепницька… Та ще Алла Попова, брати Яремчуки, Олександр Василенко, Тетяна Піскарьова, молоді та вже знані виконавці Михайло Брунський, Дмитро Андрієць, Світлана Весна. Разом з ними – видатний майстер художнього слова, Герой України Анатолій Пономаренко, квартет «Гетьман», знаменитий народний хор імені Григорія Верьовки та багато інших. Відбудеться телевізійна зйомка, що буде демонструвати це пісенне дійство на весь світ.

На жаль, державна підтримка цього унікального концерту непередбачена. Дійство відбудеться при умові, що люди прийдуть і куплять квитки, заповнять залу, щоб окупити всі витрати.

Колектив НУБіП взяв на себе ініціативу сприяти проведенню цього високохудожнього і патріотичного заходу.

Просимо і вас підтримати українське слово і пісню, прийти і придбати квитки на концерт видатного поета-пісняра, нашого освітянського колеги Вадима Крищенка.

Будемо раді побачити вас у цей день в залі Палацу «Україна».

Контактний телефон палацу «Україна» +38 (044) 247 25-55 або 067 937-07-57

Дякую за розуміння.

З повагою, 

Ректор

Національного університету біоресурсів і природокористування

 України, академік НАПН

Станіслав Ніколаєнко

Найближчі події