28.09.2022 388

Конкурс есе «Роздуми про академічну доброчесність» серед здобувачів освіти Уманського НУС

Подію завершено

Шановні здобувачі освіти Уманського НУС!

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі есе «Роздуми про академічну доброчесність» з нагоди відзначення Дня відповідальності людини та вшанування пам’яті Богдана Гаврилишина, видатного українського, канадського, швейцарського науковця, економіста, громадського діяча та мецената.

Конкурс проводиться вперше в 2022 році і передбачає три етапи:

• Відбірковий етап. Проводиться на факультеті і передбачає відбір кращих 5 робіт.
  • Основний етап. Передбачає розгляд та оцінювання організаційним комітетом конкурсних робіт, відібраних на факультетах.
  • Фінальний етап. Оголошення переможців.

Здобувачі освіти до 11 жовтня повинні передати свої конкурсні роботи заступникам деканів з організаційно-виховної роботи для попереднього розгляду і відбору 5 найкращих робіт. Після чого не пізніше 14 жовтня 2022 року конкурсні роботи, відібрані на факультеті, передаються на розгляд організаційного комітету на e-mail бібліотеки університету: library@udau.edu.ua

Оголошення переможців відбудеться 28 жовтня 2022 року.

Нижче можна ознайомитись з вимогами до написання есе та методичними рекомендаціями щодо проведення Конкурсу.

Якщо виникли запитання телефонуйте 0674722970 (Кравченко Тетяна – директор бібліотеки)

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ЕСЕ ТА ЗАПОВНЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ УЧАСНИКА КОНКУРСУ ДОДАЮТЬСЯ.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ДОДАЮТЬСЯ.

Найближчі події