22.04.2019 2243

Кафедра військової підготовки розпочала прийом документів для вступу у 2019-2020 навчальному році

Подію завершено

Кафедра військової підготовки  розпочала прийом документів для вступу у 2019-2020 навчальному році

Військову підготовку на добровільних засадах проходять громадяни України (далі — громадяни), які мають вищу освіту або здобувають вищу освіту не нижче рівня бакалавра та отримають диплом не пізніше липня 2020 року (студенти всіх форм навчання, після 2 курсу; випускники ВНЗ, а також військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом) якщо їм на початок військової підготовки не виповнилося 40 років, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями.

Конкурсний відбір на навчання громадян за програмою підготовки офіцерів запасу в 2019 році здійснюється на кафедрі військової підготовки університету за такими військово-обліковими спеціальністю «021000 Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів»

Термін навчання — 2 роки.

Навчання здійснюється за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб.

Розмір оплати 11700 грн. за навчальний рік. Оплата за навчання вноситься за весь період навчання, або за кожний семестр.

Громадянам України, які бажають пройти військову підготовку, необхідно подати наступні документи:

1. Заява на ім’я декана факультету з його погодженням;
  2. Автобіографія (яка складена власноручно);
  3. Копія паспорту (стор. 1-3, 11 - все на одному аркуші А-4) – 3 шт.;
  4. Копія ідентифікаційного коду (кожен окремо на А-4) – 3 шт.;
  5. Фото 3х4 – 5 шт., фото 9х12 – 2 шт. (діловий стиль одягу);
  6. Копія приписного свідоцтва (для чоловіків);
  7. Медична довідка з військкомату про придатність до навчання на військовій кафедрі – 1 прим. (направлення на медичну комісію у військкомат і бланки брати на кафедрі військової підготовки в адміністративному корпусу університету).
  8. Копія диплома про закінчення ВНЗ – 1 шт. (для тих, хто закінчив ВНЗ).
  9. Копія військового квитка – 1 шт. (для тих, хто проходив військову службу).

Документи надавати у папці з файлами (Усі копії документів звіряються з оригіналами у відбірковій комісії).

Конкурсний відбір громадян для навчання на кафедрі військової підготовки університету здійснюється за результатами:

— медичного огляду;

— професійно-психологічного відбору;

— перевірки рівня фізичної підготовленості.

тел.: (097) 171-13-69 Цкітішвілі Валерій Аркадійович

Найближчі події