20.11.2019 667

Фотопроект "Голий Клімат"

Подію завершено

Фотопроект "Голий Клімат"

Студентка факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету Лілія Перепелюк стала ідейним засновником фотопроекту «Голий клімат», який нещодавно було презентовано У Львові.

Фотопроект "Голий Клімат" – це поєднання екологічного бачення та мистецького прояву сучасної кліматичної проблеми. Мета проекту – привернути увагу до страждань природи та людей.

Окрім того, що Лілія здобуває фах психолога, паралельно навчається на еколога, і тому як ніхто інший знає, що турбує нашу планету. Вона надто переймається проблемами надмірного використання пластику та надлишку сміття. Саме ці асоціативні художні образи відтворені у фотороботах Лілії, які було презентовано на персональній фотовиставці. Через світлини авторка намагається донести важливість і актуальність світових екологічних проблем.

За словами Лілії, природа через кліматичні катаклізми (урагани, цунамі, підвищення рівня води у світовому океані) оголює себе і нагадує, що час змінювати свої звички, щоб зберегти планету.

20 листопада 2019 о 14.00 год. відбудеться відкриття фотовиставки «Голий проект» в Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань». Запрошуємо відвідати виставку та підтримати Лілію в її прагненні зробити планету чистішою та безпечною для існування.

Найближчі події

Error