21.05.2013 4228

Програма "Почни кар'єру з МХП"

У рамках програми "Почни кар'єру з МХП" ми запрошуємо студентів на ознайомчу поїздку з їх майбутньою професією. Наша мета - показати майбутнім ветеринарам, лікарям, механікам, технологам, агрономам, зоотехнікам, що їх професії цікаві, перспективні та необхідні агропромисловим виробництвам.

Під час екскурсій студенти зможуть ознайомитись з нашими технологіями, обладнанням, поспілкуватись з найкращими спеціалістами підприємств. Найгідніших ми запросимо для проходження практики, яка надасть їм можливість проявити себе й у майбутньому взяти участь у програмі "Молодий спеціаліст", щоб потім стати співробітником нашої компанії.

Етапи проходження програм МХП:

Крок 1: "Почни кар'єру з МХП"  Крок 2: "Молодий спеціаліст" Крок 3: Співробітник підприємства

ПРОГРАМА  "ПОЧНИ КАР'ЄРУ З МХП"

Брати участь у програмі "Почни кар'єру з МХП" можуть студенти 3-4 курсів за спеціальностями:

• Агрономія (агроном);
  • Автоматизоване управління технологічними процесами (АСУП);
  • Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва (зоотехнік / технолог з переробки м’яса);
  • Ветеринарна медицина (лікар ветеринарної медицини).

ВНЗ - учасники програми:

• Білоцерківський національний агарний університет;
  • Інститут холоду, кріотехнології та екоенергетики;
  • Уманський національний університет садівництва;
  • Черкаський державний технологічний;
  • Вінницький національний аграрний університет;
  • Одеська національна академія харчових технологій;
  • Сумський національний аграрний університет;
  • Харківська державна зооветеринарна академія;
  • Дніпропетровський державний агарний університет;
  • Луганський національний аграрний університет.

Критерії відбору за програмою "Почни кар'єру з МХП" :

• Середній бал не нижче 4;
  • Бажання працювати в агросфері;
  • Бажання розвиватися;
  • Готовність до переїзду.

ПРОГРАМА "МОЛОДИЙ СПЕЦІАЛІСТ"

З 2000 року в компанії існує проект «Молодий спеціаліст». Ми співпрацюємо із багатьма ВНЗ України. Студенти 4-5 курсів проходять практику на підприємствах Групи ПАТ «МХП» із перспективою подальшого працевлаштування.

Молоді спеціалісти та студенти-практиканти отримують необхідні знання за схемою «наставник – учень», яка дозволяє застосовувати персональний підхід до кожного зокрема.

Студентам-практикантам надаються житло, триразове харчування та повертаються кошти за проїзд.

Молодих спеціалістів забезпечуємо: соціальними гарантіями, гідною заробітною платою, житлом та можливістю кар’єрного росту.

У компанії чималий відсоток керівних посад займають саме молоді спеціалісти із стажем роботи на підприємстві 3-4 роки.

Основні критерії відбору для участі у програмі "Молодий спеціаліст":

• Середній бал при навчанні не нижче 4 (за п’ятибальною шкалою);
  • Проходження практики на виробництві;
  • Готовність до переїзду, за необхідністю;
  • Бажання працювати за спеціальністю;
  • Цілеспрямованість та наполегливість у досягненні мети.

Тож у себе ми чекаємо молодих людей, які готові навчатись, працювати і розвиватись разом із компанією МХП.

Контакти: Наталія Петричка, n.petrichka@mhp.com.ua

"Миронівський хлібопродукт" у соціальних мережах: FacebookVkontakte