14.09.2020 1095

Алгоритм дій за підозри COVID-19

Шановні колеги, співробітники, аспіранти та студенти!

Піклуючись про ваше здоров’я, ректорат Уманського національного університету садівництва нагадує, що в Україні діє період адаптивного карантину, зумовлений світовою пандемією вірусу COVID-19. А тому – дотримуйтеся безпечної дистанції, уникайте скупчення людей, мийте руки з милом, обробляйте їх антисептиком, носіть маски та будьте відповідальними.

Опираючись на рішення Виконавчого комітету Уманської міської ради від 03.09.2020 р. «Про захист населення м. Умань від гострої респіраторної хвороби COVID-19 та посилення протиепідемічних заходів на території міста», пам’ятайте про посилення заходів безпеки на території м. Умань, зумовлене ускладненням епідеміологічної ситуації на території України.

Ваше здоров’я та безпека – у ваших руках. Здоров’я усім нам!

Якщо ви підозрюєте, що могли захворіти на COVID-19, – залишайтеся вдома та дійте відповідно до наступних рекомендацій:

Алгоритм дій за підозри COVID-19

Профком