01.11.2023 669

Онлайн-курс «Корупція-off: як боротися з корупційними ризиками у вищій освіті»

Як боротися з корупцією в університетах?
Дізнайтеся на прикладах зі світового досвіду

Прозора діяльність та звітність, свідоме керівництво та активні залучені студенти — одні з головних аспектів антикорупційної діяльності. Як це впроваджують у світових ЗВО?

В Кільському університеті у Великій Британії рада університету кожні три роки готує комплексний звіт, що охоплює «систему якості» боротьби з корупцією за вказаний період. Ознайомитися зі звітом можуть усі охочі.
А в Університеті Огайо є Інститут ризиків, який проводить конференції та неформальні заходи про управління та культуру, зокрема в бізнес-спільноті. Все для того, аби керівництва задавало правильний тон всій діяльності у ЗВО.

Проте не лише «верхівка» має включатися в антикорупційну діяльність. У канадських університетах для студентів проводять семінари, зосереджені на кейсах із прив’язкою до конкретного університету. Мета таких семінарів у тому, щоб студенти критично мислили, а не давали поверхові відповіді на складні сценарії.

Такий світовий досвід може і має впроваджуватися в Україні. Як це робити правильно, розкриють експерти та експертки онлайн-курсу «Корупція-off: як боротися з корупційними ризиками у вищій освіті».

Приєднуйтеся до курсу — борімося з корупцією разом!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Результати онлайн-курсу «Корупція-off: як боротися з корупційними ризиками у вищій освіті»: детальніше за посиланням.