07.04.2022 2244

Слава Україні! Героям вічна слава!

Колектив Уманського національного університету садівництва схиляє голову в жалобі за загиблими синами України, за нашим загиблим братом.

19 лютого 2014 року в 00 год 50 хв на вул. Велика Житомирська у м. Київ на 37 році життя безжальна куля снайпера обірвала життя батька двох дітей, випускника Уманського національного університету садівництва Віталія Васильцова.

Слава Україні! Героям вічна слава!

Він був справжнім патріотом свого народу, який став на його захист і пожертвував найдорожчим – життям. Він страждав душею за Україну, переймався її болем і стражданням – і став її вічним охоронником, бійцем «Небесної сотні».

А ще закликаємо всіх небайдужих допомогти родині загиблого, адже без батька залишилось двоє малолітніх дітей – 1 та 7років.

Банківська картка вдови: Приват 4627 0812 0392 2070, дівоче прізвище - Пилипенко Наталія Миколаївна.