28.12.2022 2801

Звітуємо про виконане, плануємо на майбутнє

Уманський національний університет садівництва є провідним і сучасним осередком освітянської сфери. Й аби завжди одержувати незмінно позитивний результат, спільнота університету налаштувала злагоджену та безперервну діяльність, спрямовану на гармонійну співпрацю. Тож, аби фундаментальні засади сприяли прогресивності освіти і науки, університетський загал традиційно наприкінці календарного року проводить підсумкові збори трудового колективу – щоб проаналізувати наявні досягнення та запланувати перспективні цілі на найближчий рік.

Цьогоріч загальне зібрання делегатів трудового колективу відбулося 27 грудня в актовій залі Уманського національного університету садівництва. На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Звіт ректора університету про роботу колективу за 2022 рік (доповідач – ректор Олена НЕПОЧАТЕНКО);
  2. Дотримання виконання умов Колективного договору університету в 2022 році (доповідач – голова профкому Маргарита ПАРУБОК)
  3. Затверження нової редакції Колективного договору Уманського національного університету садівництва на 2023 – 2025 роки (доповідач – голова профкому Маргарита ПАРУБОК)
  4. Звіт уповноваженого з Антикорупційної діяльності в Уманському НУС за 2022 рік (доповідач – уповноважений з антикорупційної діяльності Людмила МАШКОВСЬКА);
  5. Обрання до складу Вченої ради Уманського національного університету садівництва виборних представників (доповідач – голова профспілкового комітету Маргарита ПАРУБОК).

У представленому на розгляд загалу звіті ректор Олена НЕПОЧАТЕНКО детально висвітлила всі результативні аспекти роботи колективу, окремо зупинившись на перспективних завданнях на наступний рік. Університетська спільнота схвально відгукнулася про звіт ректора за рік, що минає. До обговорення доєдналися Світлана ВЛАСЮК, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування та Валентина МАЗУРЕНКО, практичний психолог університету, які підкреслили активну, спрямовану на позитивний результат, позицію ректора протягом 2022 року, однією з особливостей якої була підтримка та збереження сприятливого психоемоційного клімату серед колективу навчального закладу.

Звітуємо про виконане, плануємо на майбутнє

Розглянувши усі пропоновані пункти порядку денного, університетська спільнота ухвалила звіт ректора, звіт уповноваженого з Антикорупційної діяльності в Уманському НУС за 2022 рік, зміни до Колективного договору Уманського національного університету садівництва на 2023 – 2025 роки, а також затвердила виборних представників до складу Вченої ради університету.

Окремою приємністю стало вручення колегам атестатів про присвоєння вчених звань доцента та професора, що стали наочними свідченнями результатів діяльності колективу.

Звітуємо про виконане, плануємо на майбутнє

Наприкінці зібрання ректор Олена НЕПОЧАТЕНКО подякувала всім за роботу та привітала з новорічними святами.

Пресцентр Уманського НУС