30.09.2021 5161

Звернення ректора Олени Непочатенко та голови ради студентського самоврядування Оксани Беденко до студентів

Шановна студентська спільното! Нині ми з вами живемо у непростий час, коли від зваженого і раціонального рішення залежить не лише наше життя і здоров’я, а й близьких для нас людей і оточуючих. Пандемія небезпечного вірусу Covid-19 на жаль не втрачає панівні позиції і єдиною можливістю зупинити її та вберегти себе є вакцинація. Тому закликаємо вас долучитися до когорти свідомого та прогресивного людства й отримати необхідне щеплення!

Наразі понад 80% працівників університету є вакцинованими. І це дає нам можливість навчатися у звичному офлайн режимі. Подальше навчання у такому ж форматі можливе виключно за умови такої ж активності серед студентства. Для цього щочетверга у приміщенні санаторію-профілакторію Уманського НУС буде працювати пункт вакцинації.

На сьогодні вакцинація – це не лише безпека вашого здоров’я, а й звичні можливості навчання, спілкування, дозвілля!