21.04.2016 5942

Зустріч з випускниками спеціальності «Економіка підприємства»

19 квітня в рамках святкування 40-річчя заснування економічного факультету на кафедрі економіки Уманського національного університету садівництва відбулася зустріч випускників кафедри зі студентами та викладачами.

На зустрічі завідувач кафедри економіки, кандидат економічних наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України Дмитро Семенда урочисто представив випускників спеціальності «Економіка підприємства» 2006–2016 рр. та детально розповів про історію створення кафедри економіки.

Завідувач кафедри економіки Семенда Дмитро Костянтинович

На святкування 40-річчя заснування економічного факультету завітали такі випускники:

Марина Гребенюк – головний спеціаліст з обслуговування юридичних осіб в АТ «Райффайзен Банк Аваль»;

Юрій Гурян –ревізор відділу внутрішнього контролю та ревізій в ТОВ «НВФ «Урожай»;

Руслана Бутило –керівник аналітичного відділу асоціації виробників молока України;

Вікторія Понько –економіст в компанії «Kernel».

Випускники ознайомили студентів з роботою, яку вони виконують, надали поради щодо навчання та успішної самореалізації у майбутньому. Зустріч відбувалася у невимушеній, веселій обстановці: гості жартували, згадували студентське життя, наводили цікаві приклади з власного професійного досвіду.

По завершенні заходу всі бажаючі отримали можливість поспілкуватися з кожним з випускників, обмінятися контактами, отримати невелику консультацію з різних професійних питань.

Студенти на зустрічі із випускниками спеціальності «Економіка підприємства» 2006–2016 рр

Дякуємо випускникам за цікаві доповіді і за знайдений час у складному робочому графіку.

Оксана Тупчій, викладач кафедри економіки