13.12.2012 5624

Зустріч студентів факультету менеджменту з випускниками школи №8

На факультеті менеджменту зустрічі студентів та викладачів з учнями загальноосвітніх шкіл стають традиційними. 5 грудня, за ініціативи викладачів кафедри української та іноземних мов Комісаренко Н.О., Бечко Я.В. та викладача кафедри економічної теорії Ревуцької А.О., студенти 11-з групи факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва гостинно вітали учнів 10 та 11 класів Уманської загальноосвітньої школи №8.

На початку зустрічі Новак Ю.В., завідувач відділу довузівської підготовки та працевлаштування ознайомив майбутніх абітурієнтів зі структурою університету, кваліфікаціями та спеціальностями, які можна здобути на різних факультетах, та перспективами навчання в одному з найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Зустріч студентів факультету менеджменту з випускниками школи №8

Після детальної розповіді про Уманський НУС перед учнями розгорнулося справжнє дійство, приурочене до свята Андрія Первозванного. Студенти 11- з групи допомогли учням пригадати давні традиції українського народу, призабуті сьогодні.

Зустріч студентів факультету менеджменту з випускниками школи №8

Свято у стилі українських вечорниць занурило юних глядачів у староукраїнську стихію проведення обрядів гадання, співу та традиційного танцю. Учні разом зі студентами охоче взяли участь у різних забавах та конкурсах.

Наприкінці дійства студенти почастували новоспечених друзів гостинцями і висловили сподівання, що у майбутньому багато з присутніх учнів поповнять студентські лави нашого університету.

Зустріч студентів факультету менеджменту з випускниками школи №8

Учні та педагоги щиро подякували студентам та викладачам за організацію спільного дозвілля і за можливість ознайомитися з нашим університетом. Дружні стосунки – запорука успішного майбутнього.

Викладач кафедри української та іноземних мов Бечко Яна Валеріївна