16.03.2017 4974

Зустріч ректора університету з студентським активом

Традиційно навесні кожного року студентський актив університету зустрічається з ректором Уманського НУС Оленою Непочатенко. Мета цих зустрічей – відкритий діалог з питань, що найбільше хвилюють студентство та спільний пошук шляхів їх вирішення.

Цьогоріч 15 березня Рада студентського самоврядування знову завітала на зустріч до ректора. Під час зустрічі було розглянуто ряд питань, зокрема умови проживання в гуртожитку, стипендіальне забезпечення та критерії щодо виплат стипендій, наукова робота студентів, співпраця університету з іноземними вузами, нові форми навчання.

Зустріч ректора університету з студентським активом

Ректор надала ґрунтовні відповіді на всі запитання та запевнила студентський актив  не лише у власній підтримці всіх починань молоді, а й сприянні деканатів і всього професорсько-викладацького складу університету. Олена Олександрівна закликала берегти те, що ми маємо та шанобливо ставитися до університетського майна. З свого боку, пообіцяла допомагати, підтримувати студентство та запросила студентів активно долучатися до всіх починань університету.

Голова ради студентського самоврядування Вікторія Уманчик розповіла про проведенні заходи, подякувала адміністрації за підтримку у проведенні різноманітних заходів та зазначила, що студентський актив посилено працює над реалізацією нових проектів на майбутнє.

Зустріч ректора університету з студентським активом

На завершення зустрічі Олена Олександрівна подякувала Раді студентського самоврядування за пророблену роботу, і висловила сподівання, що студентський актив допоможе студентству розібратися з нововведеннями щодо стипендій та в інших сферах життя університету.

Рада студентського самоврядування дякує Олені Олександрівні за змістовну та цікаву зустріч.

Зустріч ректора університету з студентським активом

Все що ми робимо, ми робимо для себе та майбутнього нашої країни!

Ірина Слободяник, заступник голови ради студентського самоврядування