20.03.2015 2032

Зустріч колективу Уманського НУС з очільником м. Умань

19 березня відбулася зустріч представників колективу Уманського НУС з в.о. міського голови, секретарем Уманської міської ради Олександром Цебрієм.

Зустріч колективу Уманського НУС з очільником м. Умань

На початку зустрічі Олександр Володимирович зауважив, що, на його думку, подібні зустрічі мають стати традиційними, адже прямий діалог між владою міста та його жителями є нині надзвичайно важливим, оскільки дозволяє обом сторонам не лише виявити проблемні питання в життєдіяльності рідного міста, а й спільно знайти найоптимальніші шляхи їх вирішення.

Зустріч колективу Уманського НУС з очільником м. Умань

Під час зустрічі, яка проходила у дружній і приязній атмосфері, Олександр Володимирович, розповів її учасникам про досягнення міської влади у 2014 році, про існуючі на даний час проблемні питання у життєдіяльності міста, а також перспективні шляхи їх вирішення.

Під кінець зустрічі в.о. міського голови відповів на запитання присутніх та подякував науково-педагогічному та студентському колективу університету за активну участь у благоустрої Умані.

Леся Барабаш, начальник редакційно-видавничого відділу