21.10.2013 5127

Зустріч із громадською організацією «Всеукраїнське молодіжне об’єднання «Молодь за євроінтеграцію»

18 жовтня в Уманському національному університеті садівництва відбулася зустріч представників Ради студентського самоврядування, Наукового товариства студентів та аспірантів Уманського НУС та помічника ректора з виховної роботи Ірини Гончаренко з громадською організацією «Всеукраїнське молодіжне об’єднання «Молодь за євроінтеграцію».

Громадське об’єднання представляли голова ГО «ВМО «МОЛОДЬ ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ» Юрій Балацький та заступник голови об’єднання Олександр Крамар. Метою громадської організації стало залучення студентів Уманського НУС до співпраці.

Захід розпочав заступник голови Ради студентського самоврядування Уманського НУС Володимир Лелека, який привітав усіх присутніх та познайомив із гостями.

Юрій Балацький розповів учасникам зустрічі про громадську організацію «ВМО «МОЛОДЬ ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ» та основні напрями її діяльності.

До створення Всеукраїнського молодіжного об’єднання «Молодь за євроінтеграцію» спонукали результати соціального опитування учнів 9-11 класів українських шкіл, результати якого показали, що 40 % української молоді не мають мети, не знають, чим займатися в житті та що надалі робити.

З цих 40 %  25% засвідчили, що після закінчення навчання планують виїхати за кордон, оскільки не знають, що робити в країні, де немає захищеності населення та забезпеченості робочими місцями.

Таким чином, основними напрямами роботи ГО «ВМО «МОЛОДЬ ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ» є чинники:

• сприяння поширенню в Україні європейських стандартів життя з соціальним захистом, конкурентоздатною економікою, демократичними цінностями й верховенством права;
  • допомога молодим людям у реалізації й самореалізації їхніх творчих можливостей та ініціатив, широке залучення юнаків та дівчат до активної участі у національному та культурному відродженні українського народу, формуванні його свідомості, розвитку традицій та національно-етнічних особливостей;
  • сприяння ініціативі та активності молоді в процесах інформування громадян із питань європейської інтеграції та моніторинг процесу підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом;
  • представлення на державному рівні думки молоді про європейську інтеграцію України.

Студенти університету брали участь у семінарі, під час якого Олександр Крамар презентував інформацію про «Національний студентський союз», до якого входить ГО «ВМО «МОЛОДЬ ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ», його структуру, розповів, хто ним керує та як можна налагодити зв’язок з його представниками. Після доповіді учасниками було більш широко розкрито питання підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Студенти брали активну участь у дискусії та обговорювали всі переваги й недоліки сучасної ситуації в Україні.

Наприкінці зустрічі Володимир Лелека виголосив слова подяки гостям, запросивши знову завітати до університету. У свою чергу, Юрій Балацький подякував усім присутнім за розуміння та змістовні питання і додав: «Давайте об’єднуватись, щоб зробити нашу країну кращою. Всі разом ми зможемо зробити Україну процвітаючою!»

Прес-центр університету