15.12.2021 5147

«Золотий» Чемпіонат важкоатлетів університету

Днями студенти-важкоатлети Уманського національного університету садівництва взяли участь у відкритому Чемпіонаті м. Черкас та Черкаської області з важкої атлетики.

За медалі змагалися кращі спортсменим регіону, серед яких високим рівнем підготовки вирізнялися наші студенти, які вже неодноразово захищають честь навчального закладу.

Успішні виступи силового виду спорту студентського загалу є нині гарною заявкою стати претендентами на участь у чергових Олімпійських іграх. Наші атлети працювали відповідально та самовіддано, тож прийшов час пізнати героїв в обличчя.

Розпочнемо знайомство з ніжної статі. Так, Валентина Мельник, студентка другого курсу факультету менеджменту, у ваговій категорії до 55 кг стала золотою призеркою, піднявши штангу у ривку 50 кг,  поштовх – 70 кг. Такий результат є рівнем кандидата у майстри спорту.

У ваговій категорії до 71 кг студентка першого курсу 13-аг групи факультету агрономії Анна Конякіна подолала ривок у 80 кг і поштовх у 95 кг, що перевищує рівень майстра спорту України на 23 кг.

У ваговій категорії 67 кг серед чоловіків Денис Мардар підняв у ривку 85 кг, у поштовху – 105 кг, а загалом – 190 кг, виконавши перший дорослий розряд.

Владислав Ковальчук, студент першого курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин у ваговій категорії до 73 кг у ривку опанував вагу 87 кг, у поштовху – 110 кг, виконавши такими показниками перший дорослий розряд.

Валентин Бут, студент першого курсу інженерно – технологічного факультету, у ваговій категорії до 81 кг зайняв ІІ місце.

Успішно виступив у ваговій категорії до 89 кг і Роман Маніта, у ривку виконавши 115 кг, у поштовху – 152 кг, ставши чемпіоном і перевиконавши один норматив кандидата в майстри спорту.

«Золотий» Чемпіонат важкоатлетів університету

У цьому році студенти вже мали нагоду змагатися на Чемпіонаті України в Хмельницькому, де збірна студентська команда важкоатлетів Уманського НУС отримала першість серед усіх університетів України.

Тренер збірної Василь Пучко зауважує: «Адже суперниками наших студентів були спортсмени, які тренуються вже близько десяти років. Але молодь Уманського НУС склала їм достойну конкуренцію, виборовши навіть золото».

Василь Іванович висловив велику вдячність особисто студентам-важкоатлетам, які знаходять час займатися спортом, демонструючи блискучі результати, а також ректорату та професорсько-викладацькому колективу Уманського НУС і завідувачу кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Івану Чорнобабу – за підтримку студентської молоді, сприяння розвитку спорту й організацію поїздок на змагання.

Студентська спортивна молодь вкотре змогла приємно здивувати університетський загал. Зичимо нашим важкоатлетам амбітних задумів і їх втілення, прогресивного зростання та розвитку і багато нових, яскравих перемог!

Пресцентр Уманського НУС