17.03.2015 5482

Знайомство учнів ЗОШ № 11 з Уманським НУС

Кафедра фінансів і кредиту факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва щиро шанує та примножує славні традиції рідного університету. Ось і цього разу, 12 березня, під час зустрічі викладачів кафедри та учнів Уманської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 11 ім. М. П. Бажана, в рамках загальноуніверситетського плану профорієнтаційної роботи, було проведено ознайомлення школярів з особливостями і перевагами навчання в УНУС.

Знайомство учнів з Уманським НУС почалося з екскурсії кафедрою фінансів і кредиту. Викладачі кафедри, кандидати економічних наук Світлана Власюк, Наталія Бондаренко, Юлія Улянич та Олександр Транченко ознайомили гостей з науковими досягненнями професорсько-викладацького складу університету та його структурою, а також з найяскравішими моментами студентського життя, презентації яких є окрасою відеотеки університету. Також було проведено ділову гру «Гра для фінансистів», під час якої школярі проявили свою активність і пізнання у сфері фінансів.

Знайомство учнів ЗОШ № 11 з Уманським НУС

Подальше знайомство гостей з університетом продовжилося в оранжерейному комплексі, де завідувач навчально-дослідної оранжереї та теплиць Володимир Вітенко провів цікаву екскурсію по лимонарію, субтропічній оранжереї та теплиці, розповівши про особливості росту, розвитку та розмноження рослин різних видів.

Знайомство учнів ЗОШ № 11 з Уманським НУС

Також гості відвідали ще одну цікавинку нашого навчального закладу – Наукову бібліотеку УНУС, де бібліотекар Наталія Михайлова провела історико-бібліографічний екскурс Музейною кімнатою стародруків та почастувала школярів духмяним варенням, звареним за старовинними рецептами.

Знайомство учнів ЗОШ № 11 з Уманським НУС

Задоволеними залишилися всі, адже позитивне співробітництво сприяє позитивному наповненню емоціями, здобуттю нових, приємних вражень та відкриває невідомі раніше можливості і перспективи.

Знайомство учнів ЗОШ № 11 з Уманським НУС

Наталія Бондаренко, к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту