02.09.2019 5103

Знайомство першокурсників з університетом

Святково-урочистим зібранням розпочався новий ювілейний навчальний рік в Уманському національному університеті садівництва. Оновлена актова зала була вщент переповнена студентами першокурсниками, адже саме тут проходила ознайомча зустріч з представниками адміністрації навчального закладу та деканами факультетів, присвячена не лише Дню знань, а й знаменній події – 175-річчю з Дня заснування університету садівництва.

Розпочала захід ректор Олена Непочатенко, яка щиро привітала першокурсників: «Нині ви відкриваєте нову сторінку свого життя. І я щиро вірю, що саме тут, в Уманському національному університеті садівництва, ви проведете найкращі роки своєї юності, які назавжди закарбуються у вашій пам’яті. Тож будьте наполегливими та щирими, розсудливими й активними, розвивайтеся всебічно та відкривайте нових себе!».

Знайомство першокурсників з університетом

Прочитати першу лекцію для студентів-першокурсників ректор запросила першого проректора Івана Мостов’яка, який надав змогу студентам поринути в минуле та відчути старовинний дух тепер вже рідного навчального закладу. Іван Іванович цікаво розповів про історичні аспекти навчального закладу: моменти створення та заснування з Одеських часів, період реформування та перевезення навчального закладу в м. Умань, шлях, який довелося пройти пліч-о-пліч з Царициним Садом, тяжкі хвилини студмістечка у період Другої світової війни, часи відбудови та відродження, а також охарактеризував сучасні тенденції розвитку.

Знайомство першокурсників з університетом

Також ректор Олена Непочатенко запросила всіх присутніх на заходи, які будуть проводитися в рамках святкування 175-річчя університету та, звісно, на традиційну посвяту в студенти.

Захоплені та натхненні студенти уважно вслухалися в слова людей, які на тривалі роки замінять їм батьків і, весело юрбою оточивши кураторів, попрямували на лекції.

Знайомство першокурсників з університетом

Маємо величезні надії на вас, шановні першокурсники. Бажаємо, щоб ваша навчальна діяльність була сповнена здобутками, цікавим навчальним процесом, новизною та прекрасними моментами. Успіху вам у всьому та наполегливості у прагненні до мети!

Прес-центр Уманського НУС

Рубрика: Студенту