07.09.2021 5390

Знайомство першокурсників з Уманським НУС

На площі Університетській Уманського національного університету садівництва 7 вересня відбулася зустріч студентів-першокурсників з адміністрацією університету. Мета заходу – ознайомити молодь з матеріально-технічним забезпеченням навчального закладу та представити керівний колектив, який опікується не лише освітнім процесом, а й вихованням і безпечними умовами проживання студентів.

Розпочала зустріч ректор Олена Непочатенко, яка охарактеризувала діяльність Уманського національного університету садівництва та відрекомендувала першокурсникам проректорів, деканів факультетів, очільників профспілкового комітету та ради студентського самоврядування, директора студентського містечка.

Знайомство першокурсників з Уманським НУС

З побажаннями креативних і творчих років навчання до першокурсників звернулася художній керівник народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» Світлана Берднікова. Вона запросила талановиту молодь до участі у творчих колективах університету, розвивати свої вміння й отримувати задоволення від феєричних виступів не лише в Україні, а й за кордоном.

Викладач кафедри військової підготовки Валерій Цкітішвілі щиро побажав студентам навчатися в мирній Україні і принагідно розповів про переваги навчання на зазначеній кафедрі.

Знайомство першокурсників з Уманським НУС

Психолог університету Валентина Мазуренко запевнила молодь, що психологічна служба піклується про забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психічного здоров’я та соціального благополуччя усіх його учасників, а також наголосила, що у своїй роботі вона безапеляційно керується етичним кодексом психолога.

Знайомство першокурсників з Уманським НУС

Заступник директора бібліотеки Світлана Прокопенко розповіла про діяльність сучасної бібліотеки навчального закладу як фундамент провадження наукового та навчального процесу .

Підводячи підсумки зустрічі, Олена Олександрівна звернула увагу студентів на сумлінність у навчанні, активність у студентському самоврядуванні та творчих і спортивних осередках університету, дотриманні здорового способу життя, а також наголосила на дбайливому ставленні до предметів, речей та технічного оснащення студмістечка.

Тож зичимо вам, шановні першокурсники, гарних друзів, цікавих справ, яскравих студентських років і міцного здоров’я.

Пресцентр Уманського НУС

Error