27.11.2019 5870

Змагання найкращих і найталановитіших

Конкурсно-розважальна програма «Студентський лідер – 2019» нині відбулася в Уманському національному університеті садівництва.

Минулого місяця студенти на своїх факультетах мали нагоду вибороти передові позиції задля того, щоб тепер стояти на головній сцені університету та перед вболівальниками-друзями, спонсорами, вельмишановними членами журі, викладачами та ректоратом довести свої кращі лідерські риси.

Проявити свої можливості, якості та таланти конкурсанти мали змогу в таких конкурсних завданнях: «Презентація», «Запитання-відповіді», «Моя благодійна справа», «Мій талант». Організаційні навички студентства проглядалися в усіх чотирьох завданнях, адже долучити до справи студентів – досить легко, а навантажити свої справи на викладачів – непосильна справа. Та наші студентам, як виявилося, володіють такими вміннями. Тож учасники конкурсу: Кароліна Тищенко, студентка факультету плодоовочівництва екології та захисту рослин; Наталія Сьомко, студентка  факультету економіки і підприємництва; Ангеліна Цапко, студентка факультету менеджменту; Маргарита Мельник, студентка факультету лісового та садово-паркового господарства; Володимир Бурханов, студент факультету агрономії; ОлександрТихомиров, студент інженерно-технологічного факультету.

Змагання найкращих і найталановитіших

Глядачі щиро вітали та підтримували конкурсантів, оплески не вщухали і в перервах між конкурсами, коли студенти-артисти, учасники творчих колективів Центру культури і виховання студентів, яскраво та талановито розважали глядачів.

З першого конкурсу вже було розпочато запеклу та веселу боротьбу за лідерство і журі високо й об’єктивно оцінювали старання учасників, відмітивши неабиякі таланти в вихованцях, організаторські навички, вміння співвідносити власні інтереси з бажаннями інших, вміння співпрацювати та брати на себе відповідальність, бути ініціативними, людяними та дбайливими. Непогане майбутнє нам віщує сьогодення, якщо нині ми маємо нагоду бачити таке класне молоде покоління.

Змагання найкращих і найталановитіших

Достатньо гумору та приємних емоцій, серйозних речей і конкретних справ ми побачили і почули сьогодні. І всі учасники було неперевершені, але, як годиться, конкурс має на меті обрати переможця.

Перед оголошенням переможців, учасників дійства, гостей і вболівальників привітала ректор університету Олена Непочатенко, яка висловила своє захоплення конкурсантами та побажала перемоги найсильнішому.

Змагання найкращих і найталановитіших

Привітав усіх і голова журі, проректор з науково-педагогічної роботи Уманського НУС Михайло Мальований, який також вручив подяки спонсорам свята.

Змагання найкращих і найталановитіших

Щиру вдячність ректорату університету, деканам факультетів і заступникам деканів з виховної роботи, спонсорам, організаторам і всім причетним висловила голова ради студентського самоврядування університету Антоніна Коханова.

Заохочувальні призи отримали всі конкурсанти, а кубок, диплом і фінансову винагороду забрала з собою зі сцени студентка факультету менеджменту Ангеліна Цапко. Звісно, найбільшою для всіх нагородою з часом стануть кращі спогади про підготовку до конкурсно-розважальної програми «Студентський лідер – 2019», набуті в процесі справжні друзі та відпрацювання «н» у викладачів. Адже таке не забувається!

Змагання найкращих і найталановитіших

Висловлюємо вдячність спонсорам дійства: адміністрації Уманського національного університету садівництва, Центру культури та виховання студентів Уманського НУС, Центральному кластеру агробізнесу компанії «Кернел», Make Up Artist Галині Денисюк, мережі магазинів жіночого одягу «Леді А» та «Молодіжка», ресторану швидкого харчування «Крила», кінотеатру «Прем’єра», маркету товарів та послуг до свята «Святковий» і його власнику Василю Шереметі, «Міні вуд Умань» – вироби на різний смак для домашнього побуту.

Успіхів вам, шановні студенти! Продовжуйте вражати всіх своєю дотепністю, талантами й інтелектом. Ви – наші кращі сподівання, майбутнє та гордість!

Прес-центр Уманського НУС