04.03.2013 6040

Зимово-весняна фантазія

Вже 12-тий рік поспіль народний самодіяльний ансамбль бального та сучасного танцю «ЛюВіНа» святкує свій день народження. Цього року цю дату колектив вирішив відсвяткувати в останній день зими, напередодні найпрекраснішої пори року весни, і подарував своїм глядачам зимово-весняну фантазію. Саме таку назву мала концертна програма ансамблю.

Зимово-весняна фантазія

Учасники колективу разом із залом проводжали зиму та зустрічали весну.

Свій виступ колектив розпочав із танцю «Пори року», а потім виконувались інші композиції: «Біле небо», «Різдвяна історія», «Зимовий вальс», плавно переходячи до весняних: «Подих весни», «Сонячний віночок», «Квітка-душа».

Зимово-весняна фантазія

На сцені перегукувались яскраві, сонячні, теплі кольори із сірими холодними тонами зими, які надихали присутніх на різні фантазії, пов’язані з порами року.

Зимово-весняна фантазія

Учасники колективу також привітали гостей із наступаючим святом 8 Березня і подарували сентиментальну композицію «Дочки-матері», від якої у глядачів з’являлися на очах сльози.

Зимово-весняна фантазія

Свято закінчилося бурхливими оплесками, обіймами та позитивними емоціями. Надіємось, що художній керівник ансамблю Надія Іванівна Михалевська та хореограф Ніка Анатоліївна Михалевська ще багато років будуть готувати чудових і талановитих танцівників, які даруватимуть гарні хореографічні композиції своїм глядачам!

Альона Климчук, студентка

факультету менеджменту