14.12.2012 5927

Зібрав урожай – вирощуй кадри

Бібліотека як інформаційно-просвітницький центр відіграє важливу роль у підготовці молоді до свідомого вибору професії. Розкрити значення аграрної освіти, розширити знання старшокласників про світ праці аграрія як найблагороднішої у світі – такою була мета години профорієнтації, яка проведена для майбутніх студентів у Науковій бібліотеці.

У теплій, жвавій атмосфері відбулася зустріч з учнями десятих класів Уманської ЗОШ №14 та класними керівниками Ломако В.П., Сингаївською К.А., Кузьменко О.М.

Відвідувачі ознайомилися з роботою навчальних абонементів, читальних залів, зали каталогів і картотек, зали інформаційних технологій та переглянули тематичні виставки.

Зала каталогів і картотек

Робота зали навчальних абонементів

На згадку про зустріч представники школи отримали подарунок для шкільної бібліотеки – збірку поезій студентів, викладачів та співробітників університету «Алеями вічного саду».

Зала періодичних видань

Музейна кімната стародруків

Учні мали нагоду наочно впевнитися у зручності умов для роботи читачів, оцінити інформаційні можливості бібліотеки, доступність електронних ресурсів та бібліотечних фондів.

Завідувач музею історії університету Цимбровська Л.О. ознайомила відвідувачів з навчальними корпусами та повідомила цікаві факти з історії навчального закладу.

Гості відмітили, що в університеті є усі умови для навчання, дозвілля, наукової роботи.

Переконані, що знайомство з бібліотекою та університетом було приємним і корисним та допоможе молоді визначитись у майбутньому, звичайно, з подальшим навчанням в Уманському національному університеті садівництва, який здійснює якісну підготовку висококваліфікованих фахівців сучасного аграрного бізнесу.

Ірина Гончаренко,

заступник директора Наукової бібліотеки