08.03.2020 4631

Зі святом весни!

Пора відродження, розквіту позитивних емоцій, яскравих барв – це все символізує перші весняні дні природи. Але в Уманському національному університеті садівництва цей стан триває цілорічно завдяки нашим прекрасним жінкам і дівчатам – науковцям, співробітницям, студенткам.

Дорогі наші, прекрасні, неповторні! У ці натхненні природою березневі дні ми вітаємо вас зі святом! Ви – наша опора та рушійна сила, надійний тил і берегині традицій, сподвижниці прогресивних ідей і приклад цілеспрямованої та самовідданої праці.

Зичимо вам міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, любові та добра повсякчас! Хай очі завжди випромінюють щастя, в душі живе світла радість і серце повниться ніжністю! Зі святом, шановні наші натхненниці!

Чоловічий загал Уманського НУС

Error