11.05.2019 4919

Живи яскраво разом з Уманським НУС

Уманський національний університет садівництва – сучасний заклад вищої освіти, який крокує в ногу з часом. От і нині наш університет здивував загал міста Умань і його гостей, представивши свої напрацювання одразу на двох перспективних локаціях – відкритті туристичного сезону в Умані та Фестивалі сиру і вина.

Така знакова подія, як урочисте відкриття туристичного сезону в рідному місті, не могла залишитися поза увагою уманчан і тих, хто прагне пізнати цікавинки рідного краю. Тож цілком логічно, що його учасниками стали представники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту Уманського НУС, які не лише яскраво та колоритно представили рідний університет, а й зарядили позитивом гостей і учасників дійства.

Живи яскраво разом з Уманським НУС

Не менш незвично представили рідний навчальний заклад на Фестивалі сиру і вина представники кафедр зберігання та переробки плодів і овочів і кафедри зберігання і переробки зерна. Адже нам є чим здивувати допитливого глядача: за 175 років освітньої і наукової діяльності Уманський НУС неодноразово ставав лауреатом різноманітних виставок, зокрема тих, де кращі винороби з різних країн представляли свої вироби. І представники нашого університету здобували навіть золоті медалі! Тож нашим науковцям і тепер було чим здивувати і молодих, і досвідчених виноробів, адже кожен з науковців університету – майстер своєї справи.

Живи яскраво разом з Уманським НУС

«Живи яскраво!» – таким є девіз колективу Уманського НУС. І саме такими були презентації університету та той посил, який дарували учасникам і гостям міських свят представники нашого навчального закладу.

Прес-центр Уманського НУС