17.10.2013 4693

Збори трудового колективу Уманського НУС

14 жовтня 2013 року відбулися збори трудового колективу Уманського національного університету садівництва.

Під час засідання делегатами було розглянуто важливі питання діяльності університету та прийнято рішення: про зміни в складі Вченої ради університету; про затвердження нової редакції Статуту Уманського НУС, з яким усі бажаючі попередньо мали змогу ознайомитися на сайті університету; про включення в структуру Уманського національного університету садівництва відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України № 298 від 14.05.2013 року Ананьївського державного аграрно-економічного технікуму, що знаходиться в Одеській області.

Збори трудового колективу Уманського НУС

Бажаємо трудовим колективам Уманського НУС та Ананьївського ДАЕТ плідної й самовідданої праці та визначних здобутків на професійній ниві!

Прес-центр університету