18.06.2022 3413

Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»

Курси з ландшафтного дизайну для вимушено переселених осіб вкотре завершили навчальні практики та підготували загалу нових фахівців у сфері, що зорганізовує світ навколо в естетичній гармонії.

Можливість реалізувати творчу фантазію, робити це професійно всім бажаючим надав колектив Уманського національного університету садівництва у рамках чергового етапу експрес-курсу «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України», що відбувся за підтримки проєкту «Норвегія – Україна», Міжнародного фонду соціальної адаптації і громадської організації «4.5.0 УКРАЇНА».

Задля адаптації та підтримки тимчасово переміщених осіб, їх моральної акомодації в умовах війни в Україні та з думкою про надання можливості реалізувати творчу фантазію – таку мету переслідують курси ландшафтного дизайну, які мали нагоду пройти громадяни, які постраждали від воєнних дій на території нашої держави. Програма курсу постійно оновлюється, вдосконалюється та переглядається нашими педагогами-практиками. Відповідальним куратором-лектором курсу став кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садово-паркового господарства Михайло Осіпов.

Випускники курсу нині мають можливість реалізовувати свою творчу фантазію чи навіть працювати за спеціальністю, адже ландшафтний дизайн – галузь, що швидко розвивається і в післявоєнний період стане затребуваним професійним спектром трудової арени України.

Шановні земляки! Дякуємо всім учасникам та організаторам проєкту, який допомагає покращувати щоденне життя, змінюючи майбутнє. Адже знання – це потужна база та неоціненний внесок у зміцнення країни. Наша спільна праця, націлена на особистий розвиток та освітню діяльність, дає нам курс на процвітаюче, сповнене естетичних насолод, життя у мирній державі. Щоденно, крок за кроком – і ми переможемо!

Пресцентр Уманського НУС