13.10.2021 4897

Завершено черговий етап проекту Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»

Уже стало доброю традицією в Уманському національному університеті садівництва долучатися всією спільнотою до різноманітних благодійних акцій. Тож проєкти, що націлені на доброчинність, отримують незмінну підтримку колективу навчального закладу.

Наразі в Уманському НУС завершено черговий етап проекту, організованого Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» – збір коштів для закупівлі неонатального обладнання у дитячі лікарні. Студенти та викладачі зібрали 4122 грн. для новонароджених дітей, які потребують особливого догляду та безпеки.

Університетська громада завжди звертає особливу увагу на благодійність, що пов’язана з дитячими потребами. Адже будь-яка нація буде успішною та прогресивною, коли покоління здорових дітей, які виросли в оточенні підтримки, добра та розуміння, стануть новою когортою свідомих громадян, які сприятимуть постійному прогресу та зростанню рідної країни.

Дякуємо ректорату Уманського національного університету садівництва, раді студентського самоврядування, колективу та всім, хто долучився до такої необхідної справи. Хай ваші серця будуть і надалі чуйними до потреб ближнього, а здоров’я міцнішає з дня у день.

Пресцентр Уманського НУС