07.04.2014 5276

Засідання Вченої ради Уманського НУС

На черговому засіданні Вченої ради в Уманському національному університеті садівництва були розглянуті питання:  про посилення контролю за дотриманням законів, спрямованих на протидію та запобігання корупції; про протидію корупції у відокремлених структурних підрозділах університету; звіт кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів. Також присутні були ознайомлені з постановою Кабінету Міністрів України № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», згідно з якою в університеті розроблені відповідні заходи.

На  вченій раді розглядались також інші питання: щодо представлення до вченого звання професора доктора сільськогосподарських наук, викладача кафедри плодівництва і виноградарства    Володимира Заморського; до вченого звання доцента кандидата економічних наук, викладача кафедри економічної теорії Андрія Андрющенка, кандидата сільськогосподарських наук, старшого викладача кафедри лісового господарства Сергія Коваля та кандидата економічних наук, викладача кафедри ЗЕД Світлани Тимчук.

Засідання Вченої ради  Уманського НУС
Засідання Вченої ради Уманського НУС

На засіданні було затверджено Положення про музейну кімнату геології і ґрунтознавства та внесені зміни до назв двох відокремлених структурних підрозділів Уманського НУС.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання