08.10.2019 5366

Засідання Ради студентського самоврядування університету

Першого жовтня в конференц-залі Уманського національного університету садівництва відбулося засідання Ради студентського самоврядування університету. Причиною  зібрання стала визначна для студентської ради подія  – вибори голови та членів студради університету.

Засідання Ради студентського самоврядування університету

Збори розпочав і провів завідувач Центру культури та виховання студентів Уманського НУС Петро Борисович Паєвський, який привітав присутніх і оголосив порядок денний:

Вибори голови Ради студентського самоврядування університету; Вибори секретаря Ради студентського самоврядування університету.

Всі члени засідання активно обговорювали кандидатури на посади голови  та секретаря, дійшовши до одностайної думки висунути на посаду голови Ради студентського самоврядування університету Коханову Антоніну (всі – за, один голос – утримався ); секретаря Ради студентського самоврядування університету – Грановську Марію (одноголосно – за). Голосували всі присутні  шляхом відкритого прямого голосування, маючи право на висловлення власної думки та певні поправки до порядку засідання.

Коханова Антоніна, як новообрана голова ради студентського самоврядування висловила слова подяки всім за надану можливість і довіру, та пообіцяла виправдати сподівання , працюючи в згуртованій команді для розвитку і процвітання університету.

Засідання Ради студентського самоврядування університету

Проректор з науково-педагогічної роботи Мальований Михайло Іванович завітав на засідання студентської Ради, розповів про важливі питання, щодо навчання  і зручності сайту університету.

Також, на засіданні обговорювали план роботи на навчальний рік, всі висловлювали свої  ідеї та думки. Було вирішено затвердити остаточний план на наступному засіданні Ради студентського самоврядування.

Зібрання завершив Петро Паєвський, висловивши сподівання, що гарні справи Ради студентського самоврядування університету Уманського національного університету садівництва надалі під новим керівництвом будуть лише примножуватись.

Error