13.02.2023 1692

Загинув студент Уманського національного університету садівництва Віктор Груць

Велика трагедія для всієї родини Уманського національного університету садівництва: 11 лютого, виконуючи свій військовий обов’язок у лавах ЗСУ, загинув студент інженерно-технологічного факультету Віктор ГРУЦЬ.

Загинув студент Уманського національного університету садівництва Віктор Груць

Молодий, ініціативний, з вдумливим і далекоглядним поглядом… Він жив днем сьогоднішнім заради майбутнього, на яке в нього було безліч планів… І від цього ще невимовнішою є втрата та біль від неї для університетської спільноти.

Колектив університету висловлює глибокі співчуття родині Героя, який боронив рідну землю від загарбників. Віктор мав гарних друзів, своїми кращими вчинками та професійними вміннями служив людям, громаді, суспільству. І все життя поклав на служіння українському народу та своїй Батьківщині.

Зі щирою скорботою схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя…

Прощання з Героєм відбудеться 14 лютого 2022 року о 14:00 год, кладовище Софіївська Слобідка, Алея Героїв.