05.08.2020 5237

За комфортним навчанням й актуальними знаннями – в Уманський НУС

Міста та райони України, згідно правил адаптивного карантину, з 3 серпня розподілені на чотири зони. Кордони таких територій, які переглядатимуться щоп’ятниці, залежать від статистики епідеміологічної ситуації в Україні.

Уманський національний університет садівництва, як навчальний заклад Черкаської області, знаходиться на території найбезпечнішої нині для проживання зони – зеленої. Правила карантину, що діють по всій країні, звичайно, не обходять мешканців і працівників студмістечка. Однак університетський колектив завжди дбав про своє здоров’я й особливо своїх вихованців. Тож територія університету ретельно прибирається та доглядається, навчальні корпуси й аудиторії завжди чисті та регулярно провітрюються, читальні зали бібліотеки мають достатньо великі зали для зручного й безпечного опрацьовування необхідної періодики чи наукової літератури, з дотриманням дистанційних стандартів на сьогоднішній день.

Тож нині батьки та рідні майбутніх студентів разом зі вступом мають щасливу нагоду забезпечити дитину усім необхідним для навчання та комфортного життя в студентському містечку мрій: п’ять гуртожитків, студентська їдальня, сім навчальних корпусів, аудиторії, облаштовані найновішим мультимедійним обладнанням, кав’ярні та магазини, перукарня, навчально-дослідний теплично-оранжерейний комплекс, майстерні з ремонту та пошиву одягу, взуттєва майстерня.

За комфортним навчанням й актуальними знаннями – в Уманський НУС

Звичайно, родзинкою для кожного студента є вільний вхід і сусідство з легендарним дендропарком «Софіївка» та вільне використання у вечірній час спортивних майданчиків. Адже кафедра фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін з висококваліфікованими тренерами, майстрами спорту, в будь-який час надасть поради, необхідні для гарного фізичного та психологічного самопочуття.

Артезіанська свердловина, що знаходиться на території студмістечка, наповнить філіжанки студентів найсвіжішою корисною водою, а професорсько-викладацький колектив зробить все можливе для розвитку інтелектуального потенціалу студентської молоді. Любителям міцних напоїв та тютюнозалежним варто обійти Уманський НУС подалі, оскільки на території навчального закладу діє сувора заборона вищевказаних стимуляторів різного роду хвороб.

Ласкаво просимо до лав університету! Ми дбаємо про успішну державу сьогодні і, можливо, саме ти станеш велетнем і реформатором сучасної економіки. Наше майбутнє – фізично здорова, інтелектуальна, різнобічна, креативна, психологічно загартована молодь. Успіхів вам і до зустрічі на території студмістечка!

Пресцентр Уманського НУС