23.03.2017 4961

З Днем щастя !

У кожної людини своє розуміння щастя, але однозначно кожен прагне його знайти. От замисліться на хвилиночку, що саме для вас щастя? Можливо, воно не таке й недосяжне ?

Щорічно 20 березня, з 2012 року, вся наша планета відзначає День шастя. Чому це свято відзначають саме 20 березня? Тому що це день весняного рівнодення, коли практично у всьому світі день дорівнює ночі, символізує рівність всіх жителів планети, які мають однакові права на щастя.

Щоб відчути єдність з усім світом і створити позитивний настрій серед колективу Уманського національного університету садівництва, студрада університету вирішила провести акцію та роздати всім «пігулки щастя». Ми сподіваємось, що цукерочки та наші щирі побажання покращили ваш настрій. Також всіх очікував маленький сюрприз: 2 квитки на гру Агроліги КВН, що відбудеться 5 квітня у МБК ім. Ю. Смолича .

З Днем щастя !

У результаті розіграшу лотереї, приз виграла Катерина Марчук, студентка 11-ф групи факультету економіки і підприємництва. І ми щиро вітаємо щасливицю!

Тож будьте щасливими, діліться своїм щастям з близькими і нехай всі ваші мрії збуваються!

Студрада УНУС