06.10.2018 6018

З Днем народження, рідне місто!

Уманський національний університет садівництва – заклад вищої освіти з майже 175-річною історією. А знаходиться наш колоритний навчальний заклад у яскравому та неповторному місті з автентичною історією, у якому живуть сонячні та привітні люди – у легендарній Умані. І ось нині наше славетне місто святкує свій 402-й День народження.

У День міста та уманчан та гостів проводиться низка цікавих спортивних, культурних, освітніх і пізнавальних заходів. А розпочинається свято виставкою досягнень відомих навчальних закладів міста, активним учасником якої традиційно є й Уманський НУС.

З Днем народження, рідне місто!

Цьогорічна презентація університету проходила у новій, асоціативній формі. Яскраві та неповторні фотозони університету символізували собою два основних напрями діяльності нашого закладу вищої освіти. Сектор багатої сільської комори, у якому зручний екодиван із пшеничної духмяної соломи, що став улюбленим місцем для фотосесій всіх присутніх на виставці, виглядав цілком органічно в оточенні осінніх духмяних яблук і наливних гарбузів, символізуючи собою природничі факультети Уманського НУС. Економічний напрям діяльності ЗВО представляли фотозони з картинами подорожей і розкішної, затишної кав’ярні. А господарями всього цього дійства було чарівне подружжя Потоцьких, яке привітно зустрічало гостей, і креативні викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та підготовче відділення УНУС.

З Днем народження, рідне місто!

Тож вітаємо рідне місто Умань з Днем народження! Рости, розвивайся, квітни в роках і століттях!

Прес-центр Уманського НУС

Error