12.05.2019 6097

З Днем матері, шановні добродії, бережіть своїх матусь!

Найголовніше та найчастіше вживане слово на землі й в усіх мовах – мама. Скільки б років не було людині, вона лишиться дитиною, поки мати її жива. Це чарівна фея та німфа, богиня та чарівниця, яка здійснить будь-яке бажання своєї дитини та зверне гори заради свого чада. Мама, матуся, неня – лише вона любить своє дитя неймовірно-сліпою, нескінченною любов’ю. І лише вона здатна почути свою кровинку, не зважаючи на тисячі кілометрів, що їх розділяють.

Недосипаючи ночей, матуся завжди огортає турботою своїх дітлахів, вона молить Господа про гарну долю для них, співає колискові та заплітає волосся, просячи щастя та міцного здоров’я для своїх дітей. І Всесвіт чує її, бо та молитва щира, від душі; бо та колискова злетіла з її вуст та створила затишок у хатині, огорнувши оселю невидимим оберегом, бо мати – берегиня, вона щасливий наш талісман на щастя та процвітання.

З Днем матері, шановні добродії, бережіть своїх матусь! Матусі, бережіть себе, бо ж ви для дітей – увесь світ!

Рубрика: Студенту