24.10.2018 5457

Ярмарок вакансій – 2018

Кожен із студентів, які навчаються у стінах Уманського національного університету садівництва, з радістю відвідують традиційний щорічний захід – Ярмарок вакансій. Це чудова нагода отримати омріяну професію, яка в майбутньому дозволить працювати в обраній галузі, бути затребуваними фахівцями й успішними забезпеченими людьми. І тому кожен докладає максимум зусиль для здійснення поставленої мети, а студенти старших курсів, поряд з навчанням, активно починають вивчати ринок праці та задумуватися над тим, яку ж конкретно роботу вони бажають отримати.

Для того аби допомогти розібратися у цьому океані пропозицій, компаній і перспектив, які відкриваються для дипломованих фахівців Уманського НУС, керівництвом навчального закладу проводяться щорічні ярмарки вакансій.

24 жовтня у стінах Уманського НУС відбулася така традиційна зустріч студентства з потенційними роботодавцями. Аудиторія була вщент заповнена молоддю, яка з цікавістю чекала на інформацію про майбутнє працевлаштування.

Ярмарок вакансій – 2018

Відкрила зустріч начальник підготовчого відділення Інна Чернега, яка наголосила на необхідності вже зараз подумати про своє майбутнє по закінченню навчання.

Ярмарок вакансій – 2018

Цьогоріч роботодавці вразили різноманіттям затребуваних спеціалістів. До університету завітали представники міжнародної компанії «BASF» – менеджер регіонального маркетингу Оксана Сенів і регіональний менеджер Кіровоградської та Миколаївської областей  Андрій Сулима. Слід зазначити, що Андрій є випускником нашого університету, який проходив у компанії стажування, а згодом і отримав офіційне працевлаштування.

Ярмарок вакансій – 2018

Також студенти познайомилися з представником дочірнього підприємства «Тетіївська агропромислова компанія» Сергієм Крижанівським (до речі, у компанії ДП «ТАК» працюють не лише наші випускники (фахівець з продажу засобів захисту рослин, насіння та мікродобрив Євгеній Прудиус), а й нинішні студенти (фахівець з продажу засобів захисту рослин, насіння та мікродобрив Костянтин Кіснічук та агроном-консультант Єлизавета Мизнікова)); директором компанії «Topiar», яка працює в ландшафтній індустрії, Юрієм Ковальчуком; начальником відділу кадрів ПрАТ «Уманьферммаш» Лідією Паюк. Виступив перед студентством також представник партнера нашого навчального закладу, SAER Ukraine, який допомагає студентам пройти стажування і навчання за кордоном, – Руслан Кримковський; директор Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Василь Скрипник.

Ярмарок вакансій – 2018

Презентації, яскраві відео сюжети, друкована продукція, які демонстрували молодим спеціалістам здобутки, перспективні напрями роботи та переваги працевлаштування саме в присутніх компаніях зацікавило студентство, тож по закінченню офіційної зустрічі кожен бажаючий міг поспілкуватися з представниками вищезгаданих роботодавців, залишити резюме та домовитися про проходження практики на тому чи іншому підприємстві.

Ярмарок вакансій – 2018

Дякуємо всім представникам компаній, які презентували свої підприємства та гарантуємо, що серед студентства Уманського НУС ви знайдете фахівців, які дозволять підприємствам рости, розвиватися та виходити на нові виробничо-економічні рівні.

Ірина Слободяник, студентка 11 м-ф групи