19.09.2013 5319

Ярмарок творчих і спортивних можливостей на факультеті економіки і підприємництва

Погожий осінній день 17 вересня був особливо яскравим для молодого поповнення факультету економіки і підприємництва, адже саме на цю дату була призначена одна з перших знаменних подій у їхньому студентському житті в стінах Уманського національного університету садівництва – Ярмарок творчих та спортивних можливостей.

Під керівництвом декана факультету та його заступників, фахівців Центу культури і виховання, викладачів кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін у таборі відпочинку Білогрудівського лісу зібралися студенти 1-го і 3-го курсу факультету. Цілих 10 команд змагалися за першість у різноманітних конкурсах.

Замріяно-спокійну тишу осіннього лісу перервала динамічна весела музика, а на стадіоні табору відпочинку уже вишикувалися команди, кожна з яких прагнула показати найвищі результаті не лише у спортивних, а й у творчих конкурсах.

І здорове суперництво команд проявилося уже в першому конкурсі – пісні і строю, де беззаперечними лідерами стала команда «Аудит-здоров’я» 11-0 групи. Далі свої спортивні здібності студенти демонстрували у Веселих стартах, командних змаганнях з волейболу та футболу, які проводилися між юнаками і дівчатами.

Справжньою окрасою свята став конкурс римованого слова у віршах і піснях. Дух захоплювало від співу учасників команд «Бемс» (11-ф група), «Друзі» (31-ф група), «Економклас» (11-12-е групи), «Аудит-здоров’я» (11-0 група). Не менш талановитими виявилися і команди «Активи» (32-фк група), «Екстрімклас» (11-ма група). А найбільш вражаючим для викладачів і студентів стало авторське виконання репу Назаром Піддубняком, студентом 11-ф групи.

Крім спортивних і творчих талантів, студенти виявили неабиякі здібності у кулінарії. Кожна презентація власноруч приготованої страви відзначалася неабияким творчим підходом до оформлення та супроводжувалася оригінальним супроводом у вигляді пісні чи вірша.

Не менш феєричним видався і конкурс газет на тему «Здоровий спосіб життя». Команди на папері втілили власне бачення заданої теми: були і спогади про літній відпочинок, і пошук взаємозв’язку між здоровим способом життя та дружбою, і художнє висвітлення ідеалів спортивних олімпів.

На заключному загальному шикуванні команди була достойно оцінені журі конкурсів і нагороджені грамотами у різних категоріях. А насамкінець, для підняття командного духу, усі одержали від деканату факультету солодкі подарунки.

Тож бажаємо, щоб студентське життя нового поповнення факультету і надалі було таким же приємним, як цей день у таборі відпочинку; виявлені спортивні і творчі здібності реалізувалися у повній мірі, можливості до самореалізації були використані у повному обсязі, а дружба, яка зародилася сонячного осіннього дня, з роками лише міцніла. Плідних і натхненних вам здобутків на славу факультету та рідного університету!