17.10.2019 6168

Як в Уманському НУС козаки змагалися

Уманський національний університет садівництва та його величезна аграрна родина в низці заходів святкування Дня захисника України та Дня українського козацтва і героїв згадати зуміли, і порозважатися та фізичною формою похизуватися знайшли нагоду.

Україна має древню і величну культуру та історію, досвід державницького життя, які виступають потужним джерелом і міцним підґрунтям виховання сучасної молоді. Шляхетність, мудрість, сила та відвага були продемонстровані нині юнаками-козаками на новозбудованому майданчику з міні-футболу, адже чи не вся величезна університетська родина зібралася задля того, щоб підтримати вправних і кмітливих студентів університету на феєричному розважальному дійстві «Козацькі забави».

Як в Уманському НУС козаки змагалися

Публіка, що переважно складалася з викладачів і студентської молоді, мала змогу не лише вболівати кожен за свій факультет, а й насолоджуватися перебігом і спогляданням 6 цікавих конкурсів програми. Серед останніх були: представлення куренів (команд), «Сильні руки», «Козацька кмітливість», «Козацька сила», «Кухоль квасу».

Конкурси були надзвичайно енергійними та цікавими: юнаки присідали на руках з дівчатами, перекидали величезні шини на швидкість, пили квас один поперед одного та вражали присутніх інтелектом, а глядачі, в свою чергу, мали змогу також взяти активну участь у розіграші цінного призу. У боротьбі за приз молодь охоче співала українських пісень та витанцьовували гопака й осучаснені українські композиції. Розкуті, щасливі, веселі, талановиті вони ще раз довели всім глядачам, що українська молодь навіть без підготовки завжди має шанс на перемогу.

Як в Уманському НУС козаки змагалися

Активні глядачі оплесками та вигуками захвату обдаровували учасників «Козацьких забав», тішачи їх своє підтримкою, адже всім зрозуміло, що всі, хто бере участь, вже є переможцем, шукачем–інтелектуалом та освіченим студентом, оскільки, щоб по-справжньому пізнати свій рідний народ, необхідно вивчати історію, мову, культуру, а народне – це завжди правдиве, істинне, вічне, сучасне. Особливо – якщо вивчається воно у такій цікавій ігровій, конкурсно-розважальній формі. Тож нині з упевненістю можемо заявити: наші хлопці найкращі, найсильніші, найкмітливіші та є гідними захисниками України.

Конкурсно-розважальна програма чергувалася з виступами творчих колективів Центру культури та виховання студентів, що давало змогу вельмишановним журі визначитися з оцінюванням конкурсів, а глядачам – насолодитися мистецтвом танцю та пісні.

Як в Уманському НУС козаки змагалися

Висловлюємо вдячність усім, хто долучився до організації та проведення заходу: раді студентського самоврядування університету, профспілковому комітету Уманського НУС, кафедрі фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін, ректорату, фахівцям Центру культури та виховання студентів, артистам і ведучим, глядачам та учасникам, студентам і викладачам, а особливо – спонсорам заходу: кінотеатру «Прем’єра», розважально-спортивному комплексу «Амарант» та житловому кварталу «Греків ліс» та готельно-ресторанному комплексу «Слобода хуторок». Дійство вийшло чудове та неодмінно запам’ятається присутнім, адже було сповнене сміхом і подарунками, підтримкою і духом здорового суперництва, огорнуло всіх неймовірною хвилею позитиву та подарувало гарний настрій!.

Наші юнаки вкотре довели, що «козацькому роду нема переводу»! Проте змагання все ж передбачає визначення переможця. І тріумфаторами цьогорічних «Козацьких забав» стала команда факультету агрономії, дещо відстали від них, але показали гарні результати, козаки факультету лісового і садово-паркового господарства, а замкнув трійку лідерів козацький курінь інженерно-технологічного факультету. Однак варто зазначити, що команди факультетів економіки і підприємництва, менеджменту та плодоовочівництва, екології та захисту рослин неодноразово демонстрували гарні результати в конкурсах, тож змушували неабияк нервувати суперників.

Як в Уманському НУС козаки змагалися

Вітаємо наших козаків – захисників! Бажаємо незламного духу, мирного неба над головою та здоров’я міцного!

Прес-центр Уманського НУС