18.09.2015 5205

Хто не знає своєї історії – не має майбутнього

15 вересня в музеї історії Уманського НУС відбулася виховна година для студентів першого курсу факультету менеджменту.

Вперше опинившись у приміщенні музею, ми були вражені багатим наповненням експозиції, її художнім вирішенням.

Під час захоплюючої розповіді директора музею Оксани Свистун ми поринали у атмосферу різних періодів існування університету, адже в музеї зустрічаються минуле і сьогодення.

Ми відчули всепоглинаючу гордість від того, що стали часточкою величної історії університету, у якому започаткувалися та успішно розвиваються нині всесвітньо відомі наукові школи в ботаніці, плодівництві, виноградарстві, городництві, насінництві, лісівництві, декоративному садівництві.

Хто не знає своєї історії – не має майбутнього

Ми ще раз пересвідчились, що зробили правильний вибір, обравши  саме Уманський НУС, адже цей навчальний заклад завжди був престижним освітнім центром, а його історія є славетною та цікавою. Можна з гордістю сказати, що наш університет – найкращий, і ми пишаємося, що стали його студентами!

Щиро вдячні за надзвичайно цікаву, змістовну та пізнавальну екскурсію!

Марина Заблоцька, Владислав Лукянов, старости 11-м та 11-з груп факультету менеджменту